Судове рішення #12903519

Справа № 2 –6131/10

 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 21.12.2010 року      Суворовський  районний  суду м. Херсона

у складі: головуючого судді Борка А.Л.

при секретарі Кузиченко С.Д.

розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Херсона  цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд, -

      ВСТАНОВИВ:

 В жовтні 2010 р. позивач   ОСОБА_1 звернулася  до суду із позовом зазначаючи, що сторони перебувають у шлюбі з 19.07.1991  року,  актовий запис №  621, зареєстрований міським   відділом  РАГС  м. Херсона. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. Шлюбні відносини та сумісне життя між позивачем та відповідачем не склалися, в результаті  чого  постійно виникають конфлікти та непорозуміння. Позивач вважає, що за таких обставин  шлюб зберегти не має можливості, просить  шлюб розірвати.      

 У судовому засіданні  позивач підтримала  позовні вимоги, просила позов задовольнити, шлюб розірвати. Строк на примирення не потрібен.

 Відповідач у судове засідання  з’явився, не заперечив проти розірвання шлюбу. Строк на примирення не потрібен.        

Суд, дослідив  матеріали справи, заслухав пояснення  сторін  та прийшов до наступних висновків та відповідних їм правовідносин:

Так судом встановлено, що  сумісне життя сторін не склалося, шлюбні відносини припинені, збереження шлюбу неможливо.  

Суд приходить до висновку, що  подальше спільне життя подружжя суперечить їх інтересам.

Таким чином, необхідно позовні вимоги задовольнити, шлюб між сторонами розірвати.    

На  підставі  вищевикладеного та керуючись ст. ст. 104,105,112, 114 Сімейного

кодексу України, ст. 212-215, 294  ЦПК України, суд, -

 ВИРІШИВ:

      

Позов  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу   задовольнити.  

Шлюб зареєстрований 19.07.1991    року  міським  відділом РАГС  м. Херсона,   актовий запис № 621,   між   ОСОБА_1 до ОСОБА_2  розірвати.

      Залишити після розірвання шлюбу прізвище подружжя без змін -  ОСОБА_2.

Апеляційна скарга на рішення суду подається  протягом десяти днів з дня його проголошення  до Апеляційного суду Херсонської області через Суворовський районний суд м. Херсона.

 Суддя:                                                                                     А.Л. Борко

              

        

       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація