Судове рішення #12895365

Справа № 2а-2149/10

 ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 13.10.2010 р.  Суворовський районний суд м. Херсона у складі:

головуючого судді: Борка А.Л.

при секретарі: Кузиченко С.Д.

розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Херсона матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Інспектора роти ДПС ДАІ м. Одеси Соколова Сергія Степановича про оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності ,  суд, -

 в с т а н о в и в:

       В червні 2010 р. позивач звернувся до суду із вказаним позовом, зазначаючи, що   відносно нього  було винесено постанову від 10.06.2010 р.  серії  ВН № 389882 у відповідності до якої його було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 425 грн.    

Позивач не згоден із зазначеною постановою, тому  просить її скасувати та закрити провадження по справі  про адміністративне правопорушення.  

       У судове засідання позивач з»явився, підтримав позовні вимоги, просив їх задовольнити.

Представник відповідача  у судове засідання  не з»явився, про день та час слухання справи був повідомлений належним чином, причина неявки суду не відома.            

Суд дослідив матеріали справи, та на підставі наявних у справі доказів суд приходить до висновку, що позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню з наступних підстав:

     Так судом встановлено, що  відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення  позивач 10.06.10 р.  близько 14.00у м. Одеса на вул. Адм. Головатого, керуючи автомобілем Форд Транзит, д/н НОМЕР_1, на дорозі, яка має три смуги в одному напрямку, рухався в лівій смузі при двох вільних правих.  

На думку суду  при складанні оскаржуваної постанови не  було встановлено об»єктивної істини по справі   відповідно до ст. 245 КУпАП. В порушення вимог  ст. 280 КУпАП   відповідачем  не було з»ясовано чи було вчинено правопорушення позивачем, чи  винен він у його вчиненні.  

З пояснень позивача, які суд приймає до уваги, стало відомо, що позивачем було здійснено обгін  автомобілів, що рухалися попереду з малою швидкістю по правих полосах на дорозі.  

      Аналізуючи вищевикладене, суд приходить до висновку,  що  при складанні інспектором ДАІ протоколу про адміністративне правопорушення та постанови про притягнення до адміністративної відповідальності  позивача, не було встановлено належних доказів, які б підтверджували скоєння позивачем  правопорушення передбаченого  ч. 2 ст. 122 КУпАП,  при складанні протоколу та постанови не було залучено свідків зазначеного  адміністративного правопорушення.

     Крім того в позивачу не було надано права скористатися правами передбаченими ст. 268 КУпАП.  

     Таким чином, суд вважає, що позовні вимоги необхідно задовольнити, постанову про притягнення позивача до адміністративної відповідальності скасувати провадження по справі про адміністративне правопорушення скасувати.

     На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст.  162 - 163, 186  КАС України, ст.ст.  251, 268,  280, КУпАП, суд, -

 п о с т а н о в и в:

 Позов ОСОБА_1 до Інспектора роти ДПС ДАІ м. Одеси Соколова Сергія Степановича про оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності  задовольнити.

Скасувати постанову ВН № 389882 від 10.06.2010 року відносно ОСОБА_1.

Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1.

Постанова оскарженню не підлягає.

   Суддя:                                                                                 А.Л. Борко  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація