Судове рішення #12891284

                                             Справа № 2п-196/10/01

                                    УХВАЛА

                        ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 20 грудня 2010 року Київський районний суд м. Харкова у складі: судді Шаренко С.Л.

                                                 при секретарі Бардіній Н.О.

                                     за участю представників ОСОБА_1

                                                                  ОСОБА_2

 розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Харкові заяву ОСОБА_3 про скасування заочного рішення Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року,-

                              встановив:

     16.11.2010 року ОСОБА_3 звернувся до суду з заявою про скасування заочного рішення Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року, яким він був позбавлений батьківських прав відносно сина ОСОБА_4. В заяві ОСОБА_3 зазначив, що він був не повідомленим про час та місце судового розгляду, а тому суд позбавив його права на участь в судовому засіданні; що він не ухилявся від виконання своїх батьківських обов”язків; що він сплачував аліменти; що факт притягнення його до кримінальної відповідальності не є приводом для позбавлення його батьківських прав.

     В судовому засіданні ОСОБА_3 та його представник наполягали на задоволенні заяви про скасування судового рішення з зазначених підстав.

     Позивач ОСОБА_5 та її представник проти задоволення заяви заперечували, вказуючи, що всі підстави для скасування судового рішення є надуманими та такими, що не відповідають дійсності.

     Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши докази у справі, вважає, що заява не підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

     Судом достовірно встановлено, що відповідач ОСОБА_3 був належним чином повідомлений про час та місце судового розгляду, що підтверджується його власноручним підписом в явочному листі, що залучений до справи  на а.с.39. Ніяких заяв, які б були підтверджені документами, що засвідчують поважність причин неявки до суду, він не надавав.  

     ОСОБА_3 та його представник не представили суду докази, які б мали істотне значення при прийнятті заочного рішення Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року. Посилання зазначених  осіб на те, що факт притягнення ОСОБА_3 до кримінальної відповідальності, не є приводом для позбавлення його батьківських прав, є безпідставними, оскільки відповідач позбавлений батьківських прав як особа, яка ухилялася від виховання дитини, матеріально їй не допомагала та не цікавилася станом його здоров”я та навчанням (а.с.53). Відповідач ОСОБА_3 не надав жодного доказу,  який би підтвердив факт того, що він спілкується з сином, що він обізнаний про стан його здоров”я та цікавиться цими питаннями у лікаря за місцем проживання дитини, що він відвідує школу та обізнаний станом навчання дитини, що у нього відсутня заборгованість по аліментам в сумі 8430 гр.99коп.. Посилання ОСОБА_3 та його представника на його особистий конфлікт з колишньою дружиною не має правового значення для вирішення цього спору, оскільки сам відповідач вказав, що він не може підтвердити зазначений факт ніякими письмовими доказами, однак підтвердив, що до опікунської ради чи в суд з позовом про надання можливості спілкування із сином, він не звертався.

     Таким чином, відповідач не з”явився в судове засідання 27 жовтня 2010 року без поважних причин, ніяких доказів, які б спростовували висновки суду, викладені у заочному рішенні Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року, відповідачем не надано і не зазначено про їх існування. Тому суд відмовляє в задоволенні заяви про скасування заочного рішення Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року.

     Керуючись ст.ст. 208-210, 231,232 ЦПК України, суд,-

                          ухвалив:

     відмовити в задоволенні заяви ОСОБА_3 про скасування заочного рішення Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року.

     Заочне рішення Київського районного суду м. Харкова від 27 жовтня 2010 року може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України.

      Суддя -      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація