Справа №2о-396/10/17
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2010 року Київський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого – судді Губської Я.В.
при секретарі Плотниковій К.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлені особи: Восьма Харківська державна нотаріальна контора про встановлення факту родинних відносин,
ВСТАНОВИВ :
11.10.2010 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин, посилаючись на те, що вона народилася ІНФОРМАЦІЯ_2, до шлюбу її прізвище було «ОСОБА_1». ЇЇ матір’ю була - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. У свідоцтві про народження позивача у відомостях про матір вказано прізвище, ім’я, по-батькові матері – ОСОБА_2. Просить встановити факт родинних відносин між нею та матір’ю, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4, оскільки є розбіжності в імені матері в документах.
В судовому засіданні заявник підтримала викладені доводи, надавши докази на підтвердження своїх вимог, просила заяву задовольнити.
Представник зацікавленої особи в судове засідання не з’явився, повідомлений належним чином про час та місце розгляду заяви, просив розглядати справу у їх відсутність.
Суд, вислухавши заявника, свідка, дослідивши матеріали справи, задовольняє позов, виходячи з наступного.
Відповідно до ч.1 ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Згідно вимог п.1 ч.1 ст. 256 ЦПК України у судовому порядку можуть бути встановлені факти родинних відносин між фізичними особами.
Судом встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_2 народилася ОСОБА_1 згідно свідоцтва про народження від 02.10.1974 року, виданого повторно (а.с.5). У свідоцтві про народження позивача у відомостях про матір вказано прізвище, ім’я, по-батькові матері – ОСОБА_2.
04.08.1968 року в с. Німерчі Мур Куриловецького району вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_5, після реєстрації шлюбу стало прізвище – «ОСОБА_1».
Згідно представленої копії свідоцтва про народження, копії паспорта , свідоцтва про смерть ОСОБА_2 вбачається, що в відомостях про анкетні дані записано ім’я - «ОСОБА_2». (а.с.11,12).
Відповідно до дослідженого в судовому засіданні свідоцтва про поховання (а.с.13) вбачається, що ОСОБА_1 здійснила поховання ОСОБА_2.
Згідно довідки про склад сім’ї зазначено, що ОСОБА_1 зареєстрована з донькою та онуком в квартирі АДРЕСА_1, мати - ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_4 та виписана 11.08.2010 року. (а.с.14).
Згідно пояснень допитаного в судовому засіданні свідка ОСОБА_6 - ОСОБА_2 є матір’ю ОСОБА_1.
Таким чином, зібрані у справі докази та їх належна оцінка вказують на те, що факт родинних відносин між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 знайшов своє повне підтвердження в судовому засіданні, в зв’язку з чим суд задовольняє заяву в повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 11,60, 256-259 ЦПК України, суд ,-
ВИРІШИВ :
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Визнати факт того, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженка с. Немерчі Мур Куриловецького району Вінницької області є донькою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженки с. Немерче Копайгородського району Вінницької області, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя :