Судове рішення #12890955

                                                                                                                Справа №  3-1396 / 2010 р.  

 П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

 17 грудня 2010 року             Суддя Томашпільського районного суду Вінницької області Пилипчук О.В., розглянувши матеріали, що надійшли від Томашпільського РВ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя АДРЕСА_1, не працюючого, раніше не притягувався до адміністративної відповідальності,

за ст. 173-2 ч.1 КУпАП,-

 В С Т А Н О В И В:

     Гр. ОСОБА_1 притягується до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч.1 КУпАП за те, що 15 грудня 2010 року біля 15-00 год він перебував у своєму будинку в п’яному вигляді, де безпричинно почав ображати грубою та нецензурною лайкою свою невістку ОСОБА_2, чим вчинив насильство у сім»ї психологічного характеру.

В судовому засідання  ОСОБА_1 винність свою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП визнав повністю та підтвердив допущення ним адміністративного правопорушення, однак кається за вчинення скоєного, зобов»язується більше не допускати подібного.

Крім повного визнання ОСОБА_1 своєї вини, його винність підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 16 грудня 2010 року, постановою за справою про адміністративне правопорушення від 17 грудня 2010 року, поясненням ОСОБА_2, ОСОБА_1

На підставі викладеного, враховуючи, особу правопорушника, який винність свою визнав повністю, щиро розкаявся, зобов»язався не скоювати подібних адміністративних правопорушень, раніше притягувався до адміністративної відповідальності, а також суть вчиненого ним правопорушення, керуючись ст. ст. 23, 33-35, 36, 38, 173-2, 221, 251, 252, 283, 284, 285 КУпАП,–  

                    

П О С Т А Н О В И В:

     ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.. 173-2 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 грн.

     На постанову, протягом десяти днів з дня її винесення, може бути подана  апеляційна скарга до апеляційного суду Вінницької області через Томашпільський районний суд.

      Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація