Справа № 3-3098/2010р.
П О С Т А Н О В А
Іменем України
15 грудня 2010 року м. Могилів-Подільський
Я, суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області, Вітковський С.В., розглянув адміністративні матеріали, які надійшли від ВДАІ по ОАТ Могилів-Подільського району про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1, пенсіонера,
за ч.3 ст. 121 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
Інспектором ДАІ складено протокол про те, що 10.09.2010 року о 19 годині 00 хвилин, по вул. Гагаріна 24, в м.Могилів-Подільському, водій ОСОБА_2 керував автомобілем «ISUZU», державний номерний знак НОМЕР_1 на якому самовільно демонтував перегородку, що не передбачено технічною характеристикою транспортного засобу, між пасажирським та вантажним відділенням, чим порушив ч.3 ст.121 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_2 вину свою у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.3 ст.121 КУпАП визнав і пояснив, що необхідну перегородку він вже встановив.
Однак вважаю, що провадження в адміністративній справі, щодо ОСОБА_2 за ч.3 ст.121 КУпАП слід закрити в звґязку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП, оскільки адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше трьох місяців з дня вчинення правопорушення.
З протоколу вбачається, що правопорушення було вчинено 10.09.2010 року, а тому пропущений строк для притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності.
Керуючись: ст.38, ч.3 ст.121, п.7 ст. 247, п.3 ч.1 ст. 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Закрити провадження в адміністративній справі про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.121 КУпАП.
Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Вінницького апеляційного суду через Могилів-Подільський міськрайонний суд.
СУДДЯ: