Справа № 3-8093/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 грудня 2010 року
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Кунцьо С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
приватного підприємця,
проживаючу за адресою: АДРЕСА_1
за статтею 155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В:
Тернопільською ОДПІ направлено в суд матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ознаками порушення передбаченого ст.155-1 ч.1 КУпАП.
Як вбачається з матеріалів справи, 02.12.2010 року під час проведення невиїзної документальної перевірки з питань порушення терміну подачі звітів про використання реєстраторів розрахункових операцій (розрахункових книжок) приватного підприємця ОСОБА_1, встановлено неподання звітності із застосуванням РРО за жовтень 2010 року по терміну подання 15.11.2010 року, а саме порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, чим порушено Р.2 п. 7 ст. 3 Закону України „Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.
У судове засідання правопорушник ОСОБА_1 не з”явилася по невідомій суду причині, хоча про день, час та місце розгляду справи повідомлялася належним чином.
У силу ст. 268 КУпАП вважаю за можливе справу розглянути у відсутності правопорушника ОСОБА_1
Вина ОСОБА_1 у порушенні порядку проведення розрахунків доведена матеріалами справи, дослідженими в судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 02.12.2010 року серія КР № 298850; актом № 12544/28-03/018/НОМЕР_1 від 02.12.2010 року.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.155-1 ч. 1 КУпАП, тобто – порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг і тому її слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення.
Накладаючи адміністративне стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу винної, а тому вважає, що на неї слід накласти стягнення у виді штрафу в доход держави.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.283, 284, 294 КУпАП, –
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.155-1 ч.1 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 40 (сорок) гривень в доход держави.
Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
Суддя С.В. Кунцьо
Копія вірна:
Суддя С.В. Кунцьо