02.07.2010
Справа № 2-5700/10/06
УХВАЛА
Іменем України
25 жовтня 2010 року м. Харків
Київський районний суд м. Харкова у складі:
головуючий суддя Золотарьова Л.І.,
за участю:
секретаря Шматок Т.О.
розглянувши у попередньому судовому засіданні у м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
02.07.2010 року позивач звернулася до суду з позовом в якому просить розірвати шлюб з відповідачем, вказуючи на те, що у них різні погляди на життя, через постійні суперечки, вони втратили взаєморозуміння, а з часом і повагу один до одного, з грудня 2009 року сім'я розпалася та існує формально, відновлення шлюбу не можливо. Від сумісного проживання мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, яка після розірвання шлюбу буде проживати з нею.
У судове засідання позивач не з’явилася, надала до суду заяву, в якій просив залишити позов без розгляду, у зв’язку з примиренням подружжя.
Відповідач у судове засідання не з’явилася, про час та місце розгляду справи повідомлявся своєчасно та належним чином, причину неявки суду не повідомив.
Суд, вивчивши заяву позивача , перевіривши матеріали справи, вважає, що заява підлягає задоволенню.
Згідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановлює ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі вищенаведеного та керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий – підпис вірно суддя
секретар