Судове рішення #12880367

  АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ВІННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ  

  У Х В А Л А  

    № 22ц-6034  

  8 листопада  2010 року                                                                                               м. Вінниця        

 Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Вінницької області Колодійчук В.М. вирішуючи питання про прийняття апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» на рішення Замостянського районного суду м. Вінниці від 6 жовтня 2010 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства « УкрСиббанк» до заступника начальника відділу державної виконавчої служби Вінницького районного управління юстиції ОСОБА_1 про визнання уцінки майна такою, що була проведена з порушенням вимог чинного законодавства України,-

  Встановив:  

 До апеляційного суду надійшла апеляційна скарга Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» на рішення Замостянського районного суду м. Вінниці від 6 жовтня 2010 року.

Ухвалою Апеляційного суду Вінницької області від 19 жовтня 2010 року апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» на рішення Замостянського районного суду м. Вінниці від 6 жовтня 2010 року залишено без руху та надано строк для усунення недоліків апеляційної скарги до 29 жовтня 2010 року.  

Так як в зазначений термін недоліки апеляційної скарги апелянтом не усунуті, тому згідно ст. 297 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка неоформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України, а також у разі несплати суми судового збору чи неоплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи застосовується ст. 121 ЦПК України.

Таким чином апеляційну скаргу необхідно визнати неподаною та повернути апелянту.

Керуючись ч.2 ст. 121, ч.2 ст. 297 ЦПК України,-

 

 

Ухвалив:  

 Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» на рішення Замостянського районного суду м. Вінниці від 6 жовтня 2010 року вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та протягом двадцяти днів може бути оскаржена до Верховного Суду  України.

                       

Суддя:

З оригіналом вірно:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація