УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2010 року Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Житомирської області в складі:
головуючого Мельничук Н.М
суддів Шеніна П.О.,
Ткаченка В.Л.
прокурора Добровольської К.І.
розглянула у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі кримінальну справу за апеляціями підсудного ОСОБА_2 та його адвоката ОСОБА_3 на постанову Новоград-Волинського міськрайонного суду від 23 квітня 2009 р.
Цією постановою, згідно вимог ст.274 Кпк України, під час розгляду у відкритому судовому засіданні кримінальної справи, підсудному ОСОБА_2 , був змінений запобіжний захід з підписки про невиїзд на взяття під варту.
На дану постанову 5.02.2010 року, від підсудного ОСОБА_2, та 15.02.2010 року, від адвоката ОСОБА_3, надійшли апеляційні скарги з проханням поновити їм строк на апеляційне оскарження, пропущеного з поважних причин, та просили скасувати постанову суду від 23.04.2009 року про зміну ОСОБА_2 запобіжного заходу з негайним звільненням підсудного з-під варти.
Заслухавши доповідь судді, думку прокурора про те, що подані апеляції не підлягають апеляційному розгляду, оскільки постанова суду про зміну запобіжного заходу винесена в стадії судового розгляду і окремому оскарженню в апеляційному порядку не підлягає – перевіривши подані матеріали та оговоривши доводи сторін, колегія суддів погоджується з думкою прокурора.
Заперечення на постанову суду винесену у відповідності до вимог ст.274 КПК України можуть бути включені до апеляційної скарги на вирок чи інше судове рішення, яким закінчується провадження справи у суді першої інстанції.
_____________________________________________________________________________________
Справа №10 -49 2010 р. Головуючий у 1 інстанції Кузьменко В.В.
Категорія ст.274 КПК України Доповідач Ткаченко В.Л.
Керуючись ст. ст. 347, 362 КПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Відмовити підсудному ОСОБА_2 та його адвокату ОСОБА_3 в розгляді поданих апеляцій, так як постанова Новоград-Волинського міськрайонного суду щодо зміни підсудному ОСОБА_2 запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту, яка винесена під час судового розгляду 23 квітня 2009 року – не підлягає окремому оскарженню в апеляційному порядку.
Судді (підписи)
Згідно: суддя апеляційного суду
Житомирської області Ткаченко В.Л.
- Номер: -
- Опис:
- Тип справи: на апеляцію, подану на ухвалу (постанову) судді, постановлену за поданням органу дізнання, слідчого, прокурора або за скаргою на їх дії
- Номер справи: 10-49/10
- Суд: Апеляційний суд Київської області
- Суддя: Ткаченко Володимир Леонідович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.09.2015
- Дата етапу: 08.09.2015