Судове рішення #12878712

                    Справа № 3-13514/10  

П О С Т А Н О В А  

Іменем  України  

    20 грудня 2010 року   суддя Голосіївського районного суду м. Києва Антонова Н.В., розглянувши матеріали, що надійшли від Державної податкової інспекції у Голосіївському районі м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_1   , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця м. Києва, працюючого на посаді головного бухгалтера ТОВ «Стріла», що знаходиться за адресою: м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 120, к. 1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1  

за ст. 163–1 ч. 1 КУпАП, -  

 

в с т а н о в и в:  

  30.09.2010 року при проведенні позапланової виїзної перевірки ТОВ «Стріла», що знаходиться за адресою: м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 120, к. 1, відповідальною особою якого є головний бухгалтер ОСОБА_1, встановлено порушення ведення податкового обліку, а саме – занижено податок на додану вартість за період липень 2007 року – лютий 2008 року, що підтверджується актом від 30.09.2010 року № 835/1-23-30-32245727.  

ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, причини неявки суду не відомі.    

Дослідивши матеріали справи, вважаю необхідним визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення, у зв’язку із чим притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 163 – 1 ч. 1 КУпАП, оскільки його винність підтверджується зібраними у справі доказами, та застосувати стягнення у виді штрафу.  

Керуючись ст.ст. 283 – 285 КУпАП, -  

  п о с т а н о в и в:  

  ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 163-1 ч.1 Кодексу України про адміністративне правопорушення.  

Притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 163 – 1 ч. 1 Кодексу України про адміністративне правопорушення та застосувати стягнення у виді штрафу у розмірі 5 (п’яти)  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 (вісімдесят п’ять) грн.  

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом десяти днів з моменту винесення.  

    Суддя:  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація