№ 3-14407/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 грудня 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Мазурик О.Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від Голосіївського РУ ГУ МВС м. Києва про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, громадянина України, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
22.12.2010 року до суду від Голосіївського РУ ГУ МВС м. Києва надійшла справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1
В протоколі про адміністративне правопорушення серія КИ № 0201128 від 21.12.2010 року зазначено, що ОСОБА_1 21.12.2010 року вчинив насильство в сім’ї психологічного та фізичного характеру.
У судовому засіданні ОСОБА_1 факт правопорушення визнав у повному обсязі.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 21.12.2010 року о 15 год. 00 хв. за адресою: АДРЕСА_1 вчинив насильство в сім’ї психологічного та фізичного характеру відносно доньки ОСОБА_2, тобто здійснив дії, передбачені ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.
Частиною 1 ст. 173-2 КУпАП передбачено, вчинення насильства в сім’ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру – тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного місяця з відрахування двадцяти відсотків заробітку, а в разі якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
За встановлених обставин, суд дійшов висновку, що ОСОБА_1 було вчинено насильство в сім’ї психологічного та фізичного характеру відносно доньки.
Крім того, вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортами працівників міліції та іншими матеріалами справи.
Дослідивши матеріали справи та враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу ОСОБА_1, ставлення його до вчиненого, а також обставини, що обтяжують та пом’якшують відповідальність, вважаю за необхідне визнати його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1 ст. 173-2, ст.ст. 283-285 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту на строк 1 доба, строк арешту рахувати з 15 год. 00 хв. 21 грудня 2010 року.
Постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя