Справа № 2-8024/10 р.
У Х В А Л А
21 грудня 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Антонова Н.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України Голосіївського району в м. Києві про доплату до пенсії як дитини війни,-
в с т а н о в и в:
Позивач звернулась до Голосіївського районного суду з вище вказаним позовом.
Розглянувши подані матеріали, вважаю за необхідне відмовити у прийнятті позовної заяви на підставі наступного.
18.02.2010 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18.02.2010 р. , відповідно до якого були внесені зміни до п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України, а саме, спори з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат працездатним громадянам, виплати на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інші соціальні виплати, соціальні послуги, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації розглядались у порядку цивільного судочинства.
09.09.2010 року Конституційним судом України винесено рішення яким вище названий закон визнано неконституційним.
Відповідно до вище викладеного, спори з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат працездатним громадянам, виплати на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інші соціальні виплати, соціальні послуги, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації мають розглядатись у порядку адміністративного судочинства.
Відповідно до п. 1 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах в порядку цивільного судочинства.
Враховуючи викладене, керуючись ч. 2 п. 1 ст. 122 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України Голосіївського району в м. Києві про доплату до пенсії як дитини війни.
Ухвалу суду разом із заявою та додатками до неї надіслати позивачу, роз'яснивши йому право звернення з даним позовом в порядку адміністративного судочинства.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів після її постановлення через Голосіївський районний суд м. Києва з одночасним направленням апеляційної скарги особою, яка її подає, до Апеляційного суду м. Києва.
Суддя