Судове рішення #12875837

   

 

  АПЕЛЯЦІЙНИЙ   СУД    ЧЕРКАСЬКОЇ   ОБЛАСТІ  

  Справа № 22ц-7271/2010                                            Головуючий по 1 інстанції


Категорія   67 - Дудніченко В.М.

Доповідач в апеляційній

інстанції    - Нерушак Л.В.


                          УХВАЛА  

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

          20 грудня 2010 р. Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області в складі:


головуючого Бородійчука В.Г.

суддів Нерушак Л.В., Бондаренка С.І.

при секретарі Наконечній М.М.


 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Черкаси апеляційну скаргу Управління Пенсійного Фонду України в Звенигородському районі Черкаської області на рішення Звенигородського районного суду Черкаської області від 19 жовтня 2010 року по справі за заявою ОСОБА_6, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України в Звенигородському районі Черкаської області про встановлення факту належності  трудової  книжки, -

  в с т а н о в и л а :  

 ОСОБА_6 звернулась  13.10. 2010 року до суду із заявою  про встановлення факту належності їй трудової книжки НОМЕР_1 від 11 липня 1983 року,  виданої на ім’я ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1, мотивуючи свої вимоги тим, що вона звернулася до Пенсійного фонду в Звенигородському районі із заявою про нарахування та виплату їй пенсії, в зв’язку з оформленням інвалідності, проте при перевірці було виявлено, що в трудовій книжці виданій на ім’я ОСОБА_6 в графі дата народження зазначено «06 травня 1966», що не відповідає дійсності, так як датою її народження є 13 серпня 1966 року. Виправлення зроблено також у році народження, без відповідного запису про вірність зробленого виправлення.

Рішенням Звенигородського районного суду Черкаської області від 19 жовтня 2010 року заяву задоволено.

Встановлено факт належності ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженці с. Іскра, Жовтневого району, Тургайської області, трудової книжки НОМЕР_1 від 11 липня 1983 року виданої на ім’я «ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1».  

 В апеляційній скарзі Управління Пенсійного Фонду України в Звенигородському районі Черкаської області, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального закону,  просить вказане рішення скасувати та закрити  провадження  у справі.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши законність і обґрунтованість рішення в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів приходить до висновку про те, що апеляційна скарга  підлягає до відхилення,  виходячи   з  наступного.  

У відповідності до ст. 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.  

Відповідно  до  ст. 256  ЦПК України  у судовому порядку   можуть бути встановлені  факти, від яких   залежить  виникнення, зміна або припинення особистих  чи майнових прав фізичних осіб,  якщо законом  не визначено   іншого порядку їх  встановлення.    

ОСОБА_6  звернулась  до Пенсійного фонду України  в  Звенигородському  районі  із заявою про нарахування та виплату пенсії в зв’язку   з інвалідністю   та при  перевірці документів було виявлено невідповідність запису дати народження в трудовій книжці заявниці, так як зазначено 06 травня 1966 року, а не 13 серпня 1966 року та зроблено виправлення в даті народження без відповідного запису в трудовій книжці про вірність зробленого виправлення.  

Як  вбачається із матеріалів справи дата народження ОСОБА_6 підтверджується  свідоцтвом про народження НОМЕР_2 від 28 жовтня 1966 року, виданого Степною сільською радою   Жовтневого району    

Кустанайської  (Турганської ) області  , актовий запис № 47 ( а.с.5  )  та даними  паспорту на ім’я  ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2, де також зазначена дата народження ІНФОРМАЦІЯ_2, місце народження с. Іскра,  Жовтневого району   Турганської  ( Кустанайської ) області ( а. с.  3) .

Суд першої інстанції, прийшов до правильного висновку, встановлюючи факт належності ОСОБА_6 трудової книжки, виданої на ім ‘я ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1,  виходячи з того, що в заявниці не збігається дата народження зазначена в її свідоцтві про народження та паспорті із датою про народження  вказаною в трудовій книжці НОМЕР_1, виданій 11 липня 1983 року , тому в судовому порядку встановлено факт належності документа про трудовий стаж – трудової книжки  ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2.  

Із наданої апеляційному суду архівної виписки від 13.10. 2010 року підтверджено дату прийняття та звільнення з роботи ОСОБА_6  відповідними наказами, що підтверджується записами в трудовій книжці  на ім’я ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1 ( а. с .7- 8).

Колегія суддів вважає, що доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду, ухвалене судом першої інстанції  рішення постановлене з додержанням норм процесуального права та підстав для скасування рішення суду не вбачає, а апеляційна  скарга задоволенню не підлягає.

Керуючись   ст.ст. 303, 307, 308, 313, 314 , 315 ЦПК   України , колегія суддів, -  

у х в а л и л а  :  

           Апеляційну  скаргу  Управління Пенсійного Фонду України в Звенигородському районі Черкаської області  відхилити.

Рішення  Звенигородського районного суду Черкаської області від 19 жовтня 2010 року по справі за заявою ОСОБА_6, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України в Звенигородському районі Черкаської області про встановлення факту належності  трудової  книжки  залишити  без зміни.

Ухвала набирає законної сили   з моменту проголошення та може бути оскаржена  в касаційному порядку до суду касаційної інстанції протягом  двадцяти днів.

           Головуючий            /підпис/

Судді                  /підписи/

 Згідно з оригіналом

Суддя                                                             Л.В. Нерушак                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація