Справа №3-3942/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 грудня 2010року місто Суми
Суддя Ковпаківського районного суду м. Суми Черних О.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції м. Суми про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, працюючого директором ТОВ «ВТК «Іновація», що мешкає в АДРЕСА_1,
за ст. 163 2 ч.1 КпАП України ,-
ВСТАНОВИВ:
Під час перевірки 20.12.2010 року встановлено, що ОСОБА_1, працюючи директором ТОВ «ВТК «Іновація», несвоєчасно подав платіжне доручення на суму 1719,00 грн. по податку на додану вартість згідно декларації № 157916 від 19.10.20р. на суму 1719,00 грн. по строку 01.11.10р. Сплачено 19.11.10р. на суму 1890,00 грн., чим порушено п.п. 5.3.1 п. 5 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
Належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, ОСОБА_1 до суду не з’явився. При складанні протоколу про адміністративне правопорушення свою вину визнав, також його вина підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи характер правопорушення та особу винного, вважаю необхідним накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.
Керуючись ст. 163 2 ч.1 КпАП України , -
ПОСТАНОВИВ:
Накласти на ОСОБА_1 штраф на користь держави у розмірі 85 (вісімдесят п’ять) грн.
Постанова може бути оскаржена на протязі 10 днів після її винесення до апеляційного суду Сумської області через Ковпаківський районний суд м. Суми.
Суддя О.М.Черних