Судове рішення #12872767

                                                             Справа  № 3-3020/2010р.                                                    

  ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

 15 листопада 2010 року Суддя Харцизького міського суду Донецької області Кодолов В.О.,

розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з  ВДАІ м. Харцизька, відносно ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Харцизьку Донецької області, громадянин України, не працює,  зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_1, -  

- за ст. 121 ч.3 КУпроАП,

Права та обов’язки, передбачені ст. 268 КУпроАП, роз’яснені, -    

       ВСТАНОВИВ:  

      11 жовтня 2010 року о 10:00 годині водій ОСОБА_1 керував по вул. Леніна с. Фащевка Луганської області пасажирським мікроавтобусом марки «Мерседес-Бенц», державний номерний знак НОМЕР_1, на якому стояночна гальмівна система при відключеній трансмісії двигуна не забезпечує недвижний стан, крім того на лобовому склі маються тріщини. Таким чином, ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ст. 121 ч.3 КУпроАП.  

В суді правопорушник вину визнав повністю, розкаявся, запевнив, що всі порушення в стані автомобілю усуне, просив суворо не наказувати.

З копії протоколу про адміністративне правопорушення від 03.06.2010 року серії АН № 475534, яка залучена до матеріалів справи, вбачається, що ОСОБА_1 притягався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 121 КУпроАП, зокрема в зв’язку з тим, що в автомобілі не працює стоянкова гальмова система.  

 Таким чином, вислухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст. 121 ч.3  КУпроАП, і тому його необхідно піддати адміністративному стягненню у вигляді арешту.

Керуючись ст.ст. 8, 121 ч.3   КУпроАП, -    

  ПОСТАНОВИВ:  

  ОСОБА_1  піддати адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту строком 5 (п’ять) діб.  

Строк стягнення враховувати з моменту затримання.  

Постанова набрала чинності 15.11.2010 року і підлягає негайному виконанню.

 Постанова може бути оскаржена чи опротестована прокурором в Апеляційний суд Донецької області через Харцизький міський суд Донецької області протягом 10 днів з дня винесення постанови.  

   Суддя:  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація