Судове рішення #12872239

 Справа № 3-985/2010  

  ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

 

07 грудня 2010 року суддя Турківського районного суду Львівської області Федитник І.Д., розглянувши в м. Турка матеріали, які надійшли від начальника ВДАІ з ОАТ Турківського району та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про  притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 та жителя АДРЕСА_1, працюючого в Турківському ДЛГ,  

по ст.ст. 124, 130 ч.1 КпАП України, -  

  ВСТАНОВИВ:  

  19.11.2010 року о 22 год. в м. Турка по вул. Січових Стрільців ОСОБА_1,будучи у нетверезому стані та, керуючи автомобілем марки ,,ЗАЗ-968” д.н.з. НОМЕР_1, не справившись із керуванням, скоїв наїзд на зустрічний автомобіль марки ,,ВАЗ-2105” д.н.з. НОМЕР_2, яким керував ОСОБА_2, внаслідок чого обидва автомобілі отримали технічні пошкодження, чим  порушив              п. 2.9 а та п. 13.3 ПДР України.  

Вина ОСОБА_1 стверджується матеріалами адмінсправи та його особистим визнанням вини у суді.  

   Керуючись ст. 283 КпАП України, -  

  ПОСТАНОВИВ:  

 

ОСОБА_1 визнати винним по ст.ст. 124, 130 ч.1  КпАП України та піддати адміністративному стягненню по ст. 124 КпАП України у виді штрафу в сумі 350 грн., по ст. 130 ч.1 КпАП України – у виді штрафу в сумі 3000 грн.  

Відповідно до ст. 36 КпАП України піддати остаточному адміністративному  стягненню у виді штрафу в сумі 3000 грн.  

 

Постанова може бути  оскаржена до Апеляційного суду Львівської області  протягом 10 днів з дня винесення.    

               

    Суддя:  

       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація