справа № 3-2920/10
П О С Т А Н О В А
21.12.2010 р.
Суддя Красноперекопського міськрайонного суду АР Крим Мамаєва О.В., розглянувши матеріал, який надійшов від Красноперекопського МВ ГУ МВС України в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1,
за ст.185 КУпАП
В С Т А Н О В И В :
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення від 04.12.2010 р., гр.ОСОБА_1, 04.12.2010 р. о 00-30 год., біля будинку 16, мкр.10, м. Красноперекопськ, на законні вимоги працівників міліції проїхати з ними до відділу Красноперекопського МВ ГУ МВС України в АР Крим, хватався за формений одяг.
Постановою суду від 14.12.2010 р. ОСОБА_1 піддано примусовому приводу до суду у судове засідання на 21.12.2010 р..
21.12.2010 р. правопорушник у судове засідання не доставлений.
Згідно ст.268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративне правопорушення, передбаченого ст.185 КУпАП, присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, є обов’язковою.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає необхідним повернути адміністративний матеріал, складений відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.185 КУпАП до Красноперекопського МВ ГУ МВС України в АР Крим, у зв’язку з тим, що правопорушник не був доставлений у судове засідання.
Керуючись ст.ст.185, 283, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.185 КпАП України, повернути до Красноперекопського МВ ГУ МВС України в АР Крим, у зв’язку з неявкою правопорушника.
Постанова є остаточною й оскарженню не підлягає, набирає чинності із дня її винесення.
Суддя: