Судове рішення #12866323

  Справа № 3-934/10                

П О С  Т А  Н  О  В  А

І М Е Н Е М             У К Р А Ї Н И

      09 грудня 2010 року Арбузинський районний суд Миколаївської області  в  складі:

                 судді                                                                    Пісоцького О.М.,

                 за участю секретаря                                           Соломічева А.О.,

розглянувши адміністративну справу надіслану  територіальною державною інспекцією праці в Миколаївській області про притягнення до відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,  уродженця м.Краноярськ-26 Росія та  жителя АДРЕСА_1, фізична особа - підприємець,  за ч.1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1,  будучи фізичною особою - підприємцем  вчинив адміністративне правопорушення в АДРЕСА_2, порушення законодавства про працю а саме:

    В порушення вимог ст.83 КЗпП України, ОСОБА_2 не нарахована та невиплачена грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки за період роботи з 01.04.2009 року по 29.02.2010 року.

Трудовий договір з ОСОБА_2 був розірваний 01.02.2010 року за ст.38 КЗпП України (власне бажання). Проте, відповідно з табелем обліку використання робочого часу за лютий 2010 року ОСОБА_2 продовжував працювати включно до кінця місяця, відпрацювавши всього 120 годин, без укладення письмового трудового договору, чим порушено вимоги ст.24-1 КЗпП України.

Відповідно до ч. 5 ст. 24 КЗпП України трудовій договір ^вважається укладеним і тоді, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи.

Отже, в результаті не укладення письмового трудового договору зі сторони підприємця ОСОБА_1. та в порушення ст.253, 254 КЗпП України. ОСОБА_2 на протязі лютого 2010 року не підлягав обов'язковому державному соціальному страхуванню, не сплачувалися обов'язкові платежі у страхові фонди, зокрема в Пенсійний фонд України, що завдало шкоду ОСОБА_2

             Правопорушник у судовому засіданні свою вину визнав.

             Вивчивши матеріали справи, суд вважає повністю доведеною провину  ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що підтверджується протоколом  № 14-06-007/0062 від  15.11.2010 року.

Призначаючи вид стягнення, суд враховує вчинення правопорушення особою, яка раніше не притягувалася до адміністративної відповідальності .

Керуючись ст. ст. 41 ч.1, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення -,

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним  у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення призначити йому стягнення  у виді штрафу на користь держави  в сумі 510(п?ятсот десять) грн.                                                                          

Строк пред’явлення документа до виконання 3 (три) місяці.

      Постанова може бути оскаржена протягом десяти діб з дня її винесення до Апеляційного суду Миколаївської області через Арбузинський районний суд.

Суддя                                                                                         О.М. Пісоцький

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація