справа № 3-805/2010р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 грудня 2010 року смт. Новгородка
Суддя Новгородківського районного суду Кіровоградської області Пасічник Д.І.,
розглянувши матеріали, які надійшли від Новгородківського РВ УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності
Прізвище ОСОБА_1
Ім’я ОСОБА_1
По батькові ОСОБА_1
Час та місце народження: ІНФОРМАЦІЯ_1, Кіровоградська область;
Місце проживання: АДРЕСА_1;
Зареєстрованого за адресою: с.Митрофанівка,
Новгородківського району, Кіровоградської області;
Громадянство: України;
Освіта: базова загально-середня;
Сімейний стан: одруженого;
Місце роботи: непрацюючого;
Посада
за ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В:
23 грудня 2010 року приблизно о 15:30 годині будучи в себе дома, а саме в АДРЕСА_1, вчинив сварку зі своєю тещею ОСОБА_4, під час якої виражався на її адресу нецензурною лайкою намагався вчинити бійку, на зауваження не реагував, своїми протиправними діями вчинив насильство в сім’ї.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи та його особистими поясненнями.
В судовому засіданні правопорушник вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення визнав в повному обсязі, пояснивши, що він дійсно 23 грудня 2010 року знаходячись в себе дома вчинив сварку зі своєю тещею, виражався грубою нецензурною лайкою на її адресу, у скоєному щиро розкаявся, за місцем проживання ОСОБА_1 характеризується негативно.
ОСОБА_1 на протязі календарного року вперше притягується до адміністративної відповідальності.
З урахуванням обставин справи, суд вважає, що своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме насильство в сім’ї.
Керуючись ст. ст. ст. 173-2 ч. 1, 268, 283, 284, 287, 294 КпАП України, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 (вісімдесят п’ять) гривень.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Кіровоградської області, через Новгородківський районний суд Кіровоградської області.
Суддя Д.І.Пасічник
- Номер: 3-805/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-805/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Пасічник Дмитро Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.08.2015
- Дата етапу: 20.08.2015