Судове рішення #12864942

Справа № 3-2148/10  

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

  29 грудня 2010 року суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області Артиш Я.Д., розглянувши матеріали, які надійшли від Володимир-Волинського ВДАІ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, не працює,  

за ч. 3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  

  В С Т А Н О В И В:  

  18 жовтня 2010 року о 09 год. 10 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки «Шевроле Лачеті», реєстраційний номерний знак НОМЕР_1, по вул.Львівській в м. Калуш, перевищив встановлене обмеження швидкості руху більш як на 50 км/год., а саме, рухався зі швидкістю 114 км/год, швидкість вимірювалась приладом «Беркут» № 0510178, чим прорушив вимоги п. 12.4 Правил дорожнього руху.  

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 122 КУпАП.  

ОСОБА_1 на неодноразові виклики до суду не з’являвся. Про час та місце розгляду справи повідомлявся своєчасно, що підтверджується судовими повідомленнями і від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.  

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АТ1 № 039898 від 18.10.2010 року та іншими матеріалами справи.  

Обираючи вид та розмір адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що обтяжують та пом’якшують відповідальність.  

Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, на підставі ч. 3 ст. 122 КУпАП, -  

  П О С Т А Н О В И В:  

  Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень.  

Постанова може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Волинської області через місцевий суд, який виніс постанову, протягом десяти днів з дня її винесення.  

  Суддя   :/підпис/  

Згідно з оригіналом  

Суддя Володимир-Волинського  

міського суду                       Я.Д. Артиш  

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація