Судове рішення #12863891

Справа №3-3148/2010

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

      13 грудня 2010 р.                                                                            м. Вознесенськ

      Суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Закутський В.І., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території м. Вознесенська та Вознесенського району про притягнення  до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Миколаївської області, громадянина України, не працюючого,  проживаючого: АДРЕСА_1,

           - за ст. 122 ч.3 КпАП України,-

В С Т А Н О В И В:

         23.11.2010 р., в суд надійшов протокол  ВЕ1 №075748 від 24.09.2010 року про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.122 ч.3 КпАП України, в якому зазначено, що гр-н ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом «Шкода» номерний знак НОМЕР_1,  в порушення п. 12.6 Правил дорожного руху, на ділянці дороги, яка відноситься до категорії «інші», не позначена дорожнім знаком 5.1 – 5.3 рухався зі швидкістю 149 кмгод, швидкість вимірювалася приладом «Візир».

        В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, судом належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи.

        В судовому засіданні  встановлено, що в даному адміністративному матеріалі міститься лише протокол   про адміністративне правопорушення, у відповідній графі якого зазначено, що до протоколу додаються фото .

       Відповідно до ст. 251 КпАП України доказами по справі про адміністративне правопорушення  є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку  орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність  адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці данні встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності…, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки,  відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.

            Оскільки вина  ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.3 КпАП України не доведена, то в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення і провадження по справі підлягає закриттю.        

            На підставі ст. 247 п.1 КпАП України, керуючись ст.ст., 251, 280, 283-285 КпАП України, -

П О С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1   від адміністративної відповідальності за ст.122 ч.3 КпАП  України звільнити у зв'язку з відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення.

            Провадження по справі відносно ОСОБА_1  закрити.

    Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

    Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

    Суддя:        підпис:                                                                 В.І.Закутський

З оригіналом згідно:   суддя:

   

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація