Справа №3-375/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 травня 2010 р. м. Березівка
Суддя Березівського районного суду Одеської області Лебединський С.Й. розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду адміністративну справу, за протоколами Березівського РВ ГУМВС України в Одеській області ОД №005579 від 17 жовтня 2006 р., та ОД 036810 від 20 травня 2010 р., складеному на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, за ч.2 ст.187 КУпАП.
В С Т А Н О В И В:
Постановою Малиновського р/с м. Одеси від 03 березня 2010 р. до ОСОБА_1 був встановлений адміністративний нагляд строком на 15 (п’ятнадцять) місяців, встановлені наступні обмеження заборона виходу з будинку (квартири) з 21-00 до 5-00 ранку, заборона виїзду за межі населеного пункту мешкання по особистим справам без дозволу органу міліції, зобов’язати реєструватись в органах міліції 4(чотири) рази на місяць, не відвідувати кафе, бари, ресторани та місця не продаються спиртні напої.
Проте, 20 травня о 02 год. ночі ОСОБА_1 н знаходився за адресою свого проживання по АДРЕСА_1.
У судовому засіданні правопорушник пояснював порушення правил адміністративного нагляду тим що залишився ночувати у свого товариша у м. Березівка.
Вина правопорушника у порушенні правил адміністративного нагляду підтверджується протоколами Березівського РВ, матеріалами адміністративної справи та особистими поясненнями правопорушника у судовому засіданні.
Порушення правил адміністративного нагляду особами, до яких встановлений такий нагляд, вчинені повторно, протягом року після накладення адміністративного стягнення є підставою для притягнення до відповідальності за ч.2 ст. 187 КУпАП
За таких обставин суд вважає, що в діях ОСОБА_1 є порушення правил адміністративного нагляду, вчинене повторно, протягом року, після притягнення до відповідальності за п.3 ч.1 ст.187 КУпАП.
Обставин що пом’якшують, або обтяжують вчинене не встановлено , інших обставин справи не виявлено.
Керуючись ч.2 ст.187, п.4 ст213,ст.221, ст. 278-280, 283, п.1 ч.1 ст.284, 285, ч.2 ст.294 КУпАП
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ч.2 ст.187 КпАП України і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 170 (сто сімдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 діб з дня її винесення до Апеляційного суду Одеської області через Березівський районний суд Одеської області.
Суддя ___________________________________________________