Судове рішення #12856171

   

Справа № 2 -2871 /10

  У  Х  В  А  Л  А  

судового засідання  

   17  грудня 2010 р.  Червоноградський міський суд  Львівської області

в складі: головуючого- судді                              Савуляка Р.В.

при секретарі                                        Бицької М.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Червонограді справу за позовом Шахти «Візейська» ДП «Львіввугілля» до ОСОБА_1 про визнання таким, що втратив право на користування жилим приміщенням і зняття з реєстрації,  

в с т а н о в и в :  

Шахта «Візейська» ДП «Львіввугілля»  звернула до суду із зазначеним позовом, покликаючись на те, що ОСОБА_1 працював на шахті «Візейська» з 19.07.1979 року по 14.04.1998 року. ОСОБА_1 тривалий час не проживає в гуртожитку, тому просить визнати його таким, що  втратив право на користування жилим приміщенням і зняття з реєстрації.

Розгляд справи призначався на  29 листопада 2010 року, 17. грудня 2010 року, однак представник позивача в судові засідання не з”явився, будучи належно повідомлена  про час і місце судового засідання , причини своєї неявки суду не повідомила, заяви про розгляд справи за її  відсутності не подавала.

Відповідно до вимог ч.3 ст.169 , п.3 ч.1 , ч.2 ст 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з”явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його  відсутності.

Оскільки,  представник Шахти «Візейська»   не з”явився до суду без поважних причин, позовну заяву до ОСОБА_1 , про визнання його втратив право на користування жилим приміщенням і зняття з реєстрації слід залишити без розгляду, що не позбавляє позивача права на повторне звернення до суду після усунення умов , що були підставою для залишення заяви без розгляду.

 Керуючись ч.3 ст.169 , п.3 ч.1 , ч. 2 ст.207 ЦПК  України, суд

       У  х в а л и в :  

Позовну заяву шахти «Візейська» ДП «Львіввугілля» до ОСОБА_1 про визнання таким, що втратив право на користування жилим приміщенням і зняття з реєстрації     –  залишити без розгляду.  

Після усунення умов, що були підставою для залишення без розгляду , заінтересована особа має право знову звернутися до суду повторно.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п»яти днів з дня її  проголошення . у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.  

Ухвала виготовлена в нарадчій кімнаті.

    С у д д я                                                                                               Р.В.Савуляк  

   

  • Номер: 6/296/57/22
  • Опис: про видачу дубліката виконавчого документа
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2871/10
  • Суд: Корольовський районний суд м. Житомира
  • Суддя: Савуляк Роман Васильович
  • Результати справи: скасовано
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.04.2022
  • Дата етапу: 26.09.2022
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація