Судове рішення #12847663

Справа № 2-н-1196-2010  

С У Д О В И Й   Н А К А З  

  7 грудня 2010 року суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області В.Р. Гладун, розглянувши заяву відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації, розташованого за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 28 «Б» до боржників ОСОБА_1, ОСОБА_2, проживаючих за адресою: АДРЕСА_1, про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з газопостачання в сумі 428,28 грн.  

Слов’янське управління по газопостачанню та газифікації ВАТ «Донецькоблгаз» забезпечувало безперебійне постачання природного газу боржникам згідно Правил надання населенню послуг з газопостачання, а споживач повинен своєчасно вносити плату за надані послуги.  

  Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов’язані сплачувати житлово-комунальні послуги у строки встановлені договором або законом. Відповідно до Правил надання послуг з газопостачання розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання є календарний місяць. Плата за надані протягом розрахункового періоду послуги з газопостачання вноситься не пізніше останнього календарного дня поточного місяця.  

  Боржники за вказаною адресою мають особистий рахунок № 40715 в Слов’янському УГГ, але порушують строки сплати за надані послуги в зв’язку з чим станом на 1.11.2010 року заборгованість складає 282 грн. 72 коп.  

В порушення діючого законодавства боржники не виконують обов’язків споживачів та оплату вносять нерегулярно та не в повному обсязі, відповідно до обліку даних Слов’янського УГГ непогашена заборгованість складає 282 грн. 72 коп. За період з 1.09.2007 року по 1.11.2010 року боржникам було нараховано інфляційні в сумі 120 грн. 33 коп. та 3% річних в сумі 25 грн. 23 коп. Загальна сума заборгованості складає 428 грн. 28 коп.  

Згідно ч. 2 ст. 625 ЦК України, боржник, який прострочив виконання грошового зобов’язання, на вимогу кредитора зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.  

  Відповідно до ст. 322 ЦК України, тягар утримання майна покладено на власника, якщо інше не встановлено договором або законом.  

  На підставі викладеного, та керуючись ст. 95, 96, 102, 103 ЦПК України, ст.ст. 322, 526, 625 ЦК України, -  

  Н А К А З У Ю :  

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючих за адресою: АДРЕСА_1, на користь відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації, розташованого за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 28 «Б», заборгованість за надані послуги з газопостачання у сумі 282 грн. 72 коп., на р/р 260343018522 Слов’янського відділення № 2868 «Державний ощадний банк України», МФО 394318, ОКПО 20316969.  

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючих за адресою: АДРЕСА_1, на користь відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації, розташованого за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 28 «Б», витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду заяви в розмірі 30 грн., інфляційні в розмірі 120 грн. 33 грн., 3 % річних в розмірі 25 грн. 23 коп., а всього суму 175 грн. 56 коп. на р/р 26000190494001 КБ «Приватбанк» м. Краматорська, МФО 335548, ОКПО 20316969.  

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючих за адресою: АДРЕСА_1, судовий збір у сумі 25 грн. 50 коп. на користь держави.  

Суддя Слов’янського  

міськрайонного суду               В.Р. Гладун  

        

  Справа № 2-н-1196-2010  

УХВАЛА  

  про відкриття провадження  

  м. Слов’янськ                                                                                                       6 грудня 2010 року  

 Суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області В.Р. Гладун, розглянувши заяву відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації до боржників ОСОБА_1, ОСОБА_2, про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з газопостачання, -

  ВСТАНОВИВ:  

 Представник заявника звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу, яка підсудна місцевому суду, відповідає вимогам ст.ст. 98-99 ЦПК України, у зв’язку із чим необхідно відкрити наказне провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.11, 100, 102 ЦПК України, -

  УХВАЛИВ:  

  Відкрити наказне провадження по справі за заявою відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації до боржників ОСОБА_1, ОСОБА_2, про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з газопостачання.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

  Суддя Слов’янського

міськрайонного суду                                                                                 В.Р. Гладун

                    З повідомленням  

              ____________________________  

____________________________  

____________________________  

____________________________  

    Слов'янський міськрайонний суд Донецької області направляє на Вашу адресу копію заяви відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації про видачу судового наказу та стягнення з  __________________________________________________заборгованості за надані послуги, та копію судового наказу від  _________________ року.  

  Разом з цим роз'яснюємо Вам, що в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу Ви маєте можливість звернутись  до суду з заявою про відміну судового наказу.  

    Додаток :  

    Суддя Слов'янського  

міськрайонного суду                 В.Р. Гладун  

        З повідомленням  

              ____________________________  

____________________________  

____________________________  

____________________________  

    Слов'янський міськрайонний суд Донецької області направляє на Вашу адресу копію заяви відкритого акціонерного товариства «Донецькоблгаз» в інтересах філії Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації про видачу судового наказу та стягнення з  __________________________________________________заборгованості за надані послуги, та копію судового наказу від  _________________ року.  

  Разом з цим роз'яснюємо Вам, що в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу Ви маєте можливість звернутись  до суду з заявою про відміну судового наказу.  

    Додаток :  

    Суддя Слов'янського  

міськрайонного суду                 В.Р. Гладун  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація