Судове рішення #12846939

Справа № 2-Н-764

                                                                УХВАЛА

про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу

15 грудня 2010 року                                                                                   місто Ясинувата

Суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Бичков П.Ю., розглянувши заяву Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Ясинувататепломережа» про видачу судового наказу,

ВСТАНОВИВ:

14 грудня 2010 року до суду надійшла заява Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Ясинувататепломережа» про видачу судового наказу про стягнення на користь стягувача з ОСОБА_1, яка проживає в АДРЕСА_2, суму заборгованості за надані їй стягувачем послуги з теплової енергії за період з 01.08.2007р. по 01.12.2010р. у розмірі 1384,10 грн., витрати на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30,00 грн. та судовий збір у розмірі 25,5 грн.

З заяви про видачу судового наказу та з доданих до неї документів вбачається, що у лютому 2008 року ОСОБА_1 подарувала ОСОБА_2 належну їй квартиру АДРЕСА_1. З лютого 2008 року боржник перестала користуватися послугами ВО «Ясинувататепломережа».

Відповідно до п.2 ч.3 ст.100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо із заяви і поданих документів вбачається спір про право.

Керуючись ст.100 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відмовити у прийнятті заяви Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Ясинувататепломережа» про видачу судового наказу  про стягнення з ОСОБА_1 суми заборгованості .

Копію цієї ухвали надіслати ВО «Ясинувататепломережа» Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго».

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Ясинуватський міськрайонний суд протягом п’яти днів з дня одержання копії ухвали.

Суддя                                                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація