Судове рішення #12842228

Справа № 2-3342/ 10

З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я
  І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

19  листопада  2010 року Червоноградський міський суд Львівської області
складі : головуючого - судді                                                       Савуляка Р.В.

при  секретарі                                                                                 Бицька М.В.

                розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Червонограді справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

В С Т А Н О В И В:

        Позивачка звернулась в суд із позовом до відповідача про стягнення аліментів покликаючись на те, що проживала із відповідачем  із 1997  року.

Від спільного проживання у них народилася дочка: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з нею та знаходиться на її триманні.

Відповідач кошти  на утримання дитини  не надає , тому просить стягувати з нього аліменти на утримання дочки в розмірі 1\4  частини із всіх видів заробітку щомісячно до повноліття дитини у  примусовому порядку.        

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала, покликавшись на обставини викладені в позовній заяві, просила позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з»явився, хоча належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи, про причину неявки суд не повідомив.

Вислухавши пояснення позивача, оцінивши представлені документи, суд вважає, що  позов підлягає до задоволення із наступних  підстав.

Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення  нею повноліття.

Судом  встановлено, що сторони перебували у фактичних шлюбних відносинах із 1997 року.

Від спільного проживання у них народилася дочка: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. В той же час, як убачається із матеріалів справи, батьком ОСОБА_3 є ОСОБА_2 , що стверджується копією свідоцтва про народження виданого відділом  реєстрації актів цивільного стану Червоноградського міського управління юстиції  Львівської області від 28 жовтня 2010 року серія НОМЕР_1.

Також встановлено, що малолітню ОСОБА_3  фактично утримує мати – ОСОБА_1  Батько – ОСОБА_2  самоусунувся від її утримання, хоча є особою молодого віку та працездатним.

За наведених обставин, суд вважає, що  із  ОСОБА_2  в користь ОСОБА_1 слід стягнути аліменти на утримання дочки ОСОБА_3 в розмірі ј  частини зі всіх видів його доходів    щомісячно, але мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку в місяць, починаючи з 29 жовтня 2010 року до повноліття дитини .

При визначенні розміру аліментів враховується : стан здоров»я та матеріальне становище дитини; стан здоров»я на матеріальне становище платника аліментів.

Керуючись ст. ст. 10, 30, 60, 212, 215, 224-226  ЦПК України, ст. ст. 180, 182, 183 Сімейного Кодексу України , суд  -

                                                            В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1,   в розмірі  1/4   частини зі всіх видів заробітку ( доходу ) щомісячно, але мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку в місяць, починаючи з 29  жовтня 2010 року до повноліття дитини.

Стягнути з ОСОБА_2 51 (п»ятдесят один) гривень  державного мита в дохід держави та  120 ( сто двадцять) гривень  за інформаційно-технічне  забезпечення розгляду цивільної справи.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив , за письмовою заявою відповідачів, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.        

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

   

С У Д Д Я                                                                                          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація