Судове рішення #12841433

Справа № 2-1916/10                                                                                                                          

Р І Ш Е Н Н Я  

Іменем  України  

  13 грудня 2010 року                                                                Здолбунівський районний суд  

Рівненської області  

під головуванням судді                                                               Калюжного А.Є.  

при секретарі                                                                                Дацишиній Р.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Здолбунів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну розміру аліментів,    

  в с т а н о в и в:        

 

В поданій до суду заяві позивачка просить змінити розмір аліментів, що стягуються згідно постанови Здолбунівського районного суду Рівненської області від 21 липня 2000 року з відповідача ОСОБА_2  в її користь на утримання дочки ОСОБА_3 та сина ОСОБА_4 на 400 гривень в твердій грошовій сумі на кожну дитину щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення дітьми повноліття.  

В обґрунтування своїх вимог посилається на те, що згідно постанови Здолбунівського районного суду від 21 липня 2000 року відповідач зобов’язаний сплачувати в її користь аліменти на утримання дочки ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 1/3 частини усіх видів його доходів щомісячно, але не менше Ѕ неоподаткованого мінімуму доходів громадян на кожну дитину починаючи стягнення з 5 липня 2000 року і до повноліття дітей. Фактично відповідач сплачує їй 200 гривень щомісячно на обох дітей. На теперішній час це є значно меншим від мінімального розміру аліментів. Відповідач участі в додаткових витратах на утримання дітей не приймає.  

Стверджує, що ОСОБА_2 офіційно не одержує заробітної плати. Однак, має інші джерела прибутків, оскільки працює по цивільно – правових угодах. Інших утриманців у нього не має.  

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги частково змінила, просить змінити розмір аліментів на утримання дочки ОСОБА_3 та сина ОСОБА_4, що стягуються з відповідача згідно постанови суду від 21 липня 2000 року з 1/3 усіх видів його доходів щомісячно до 300 гривень на кожну дитину до досягнення дітьми повноліття.  

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги  визнав.  

Визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує прав, свобод чи інтересів інших осіб.    

Відповідно до ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.  

Витрати по справі слід покласти на відповідача.  

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.174 ЦПК України, ст.ст.184,192 Сімейного кодексу України, суд –  

  в и р і ш и в :  

  Позов задоволити.  

Змінити розмір аліментів, визначений постановою Здолбунівського районного  суду від 21 липня 2000 року /цивільна справа №2-1843/2000р./ стягнувши з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючого за адресою АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітніх дітей: дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2   в розмірі по 300 /триста/ гривень щомісячно на кожну дитину, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення дітьми повноліття.  

Стягнути з відповідача в прибуток держави судовий збір у розмірі 51 /п’ятдесят одна/ грн. 00 коп.  

Стягнути з ОСОБА_2 витрати з інформаційно – технічного забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі 120 /сто двадцять/ грн. 00 коп., які перерахувати на користь спеціального Фонду Державного бюджету /УДК в Рівненській області, МФО 833017 код ЗКПО 22586360 р/р 31214259700171/.  

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.  

  Суддя:  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація