Судове рішення #12832210

                                                                                              Справа № 2-а-209/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

   28 грудня 2010 суддя В.Олександрівського районного суду Херсонської області Коваль В.О., розглянувши в залі суду в смт. В.Олександрівка у скороченому провадженні адміністративний позов

ОСОБА_2  до Управління Пенсійного фонду України у В.Олександрівському районі про визнання незаконними дій та зобов’язання про нарахування та виплату щомісячної соціальної допомоги дітям війни ,-

В С Т А Н О В И В :

          Позивач  ОСОБА_2 21.12.10 року звернулася до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України у В.Олександрівському районі про визнання незаконними дій та зобов’язання про нарахування та виплату щомісячної соціальної допомоги дітям війни, в якому зазначила, що вона є дитиною війни і відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» з 01.01.06 року має право одержувати пенсію, підвищену на 30% мінімальної пенсії за віком. Посилаючись на те, що виплати пенсії проведені відповідачем у меншому, ніж передбачено вказаним Законом, розмірі, позивач просить зобов’язати відповідача виконати начислення та виплатити їй недоплачені надбавки до пенсії за період з 15.06.10 року по 15.12.10 року.

    З матеріалів справи вбачається, що позивач  народилася ІНФОРМАЦІЯ_1, тож відповідно до ст. 1 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» є дитиною війни. Вказана обставина також підтверджується відміткою в пенсійному посвідченні ОСОБА_2 Отже вона, згідно ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»,  має право на щомісячну надбавку до пенсії  у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком.

    Згідно ст. 99 КАС України строк для звернення  до адміністративного суду встановлений у шість місяців, а тому нарахування та виплата недоплачені надбавки до пенсії повинна здійснюватись у межах даного строку.

    Керуючись ст.ст. 99, 158-164, 183-2 КАС України, ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», ст. 28 Закону України  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», суддя , -

П О С Т А Н О В И В:

   

                Визнати протиправною бездіяльність Управління Пенсійного Фонду України у Великоолександрівському районі щодо ненарахування та невиплати ОСОБА_2 щомісячної державної соціальної допомоги відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», починаючи з 15 червня 2010 року по 15 грудня 2010 року.    

          Зобов’язати Управління Пенсійного Фонду України у Великоолександрівському районі здійснити нарахування та виплатити ОСОБА_2 щомісячну соціальну допомогу до пенсії в розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за період з 15 червня 2010 року по 15 грудня 2010 року з урахуванням різниці, яка була виплачена у цей період.

    Стягнути з Державного бюджету на користь ОСОБА_2 3,40 грн. судових витрат.

    На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Одеського апеляційного адміністративного суду через місцевий суд протягом 10 днів з дня отримання копії постанови.

    Суддя                                           (підпис)                                            В.О. Коваль

Постанова не набрала чинності.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація