Судове рішення #12831146

                                        Справа № 2-2479

                                            2010                  

                                       

                    Р І Ш Е Н Н Я

                    ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

29 грудня 2010 року                                                      м.Ізюм

  Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

в складі: головуючого – судді – Зелінського В.Г.

з участю секретаря                   – Ткаченко Ю.Ю.,

розглянувши у  відкритому судовому засіданні  в м. Ізюмі в залі суду справу за позовом

        ОСОБА_1

                   до ОСОБА_2    

 

        про стягнення аліментів

            в с т а н о в и в:

    Позивачка звернулася до суду з позовною заявою до відповідача ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину. Зазначила, що з відповідачем  знаходилася у фактичних шлюбних стосунках.  ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася донька ОСОБА_3,  батьком якої записаний ОСОБА_2 . Позивачка з відповідачем спільно не проживає. У добровільному порядку  відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання неповнолітньої дитини. Донька мешкає з позивачкою. Сторони припинили сімейні відносини, не мешкають разом. Аліменти на користь інших осіб відповідач не сплачує. Просила суд стягнути з відповідача аліменти в  розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на її користь на утримання доньки: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до виповнення повноліття.

    Позивачка у судове засідання не з»явилася, надала заяву про розгляд справи у її відсутності, просила стягнути аліменти на утримання доньки.  

    Відповідач  в судовому засіданні позов визнав у повному обсязі, заперечень не надав , з позовними вимогами згоден.

    Матеріалами справи встановлено, що сторони знаходилися у фактичних шлюбних стосунках. Від цих відносин народилася донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з позивачкою.(а.с.2,4).

    Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

    Відповідно до ч.3  ст. 181 СК України  за рішенням суду кошти на утримання дитини присуджуються  у частці від доходу її матері, батька і ( або ) у твердій грошовій сумі.

    Таким чином ,визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

    Судові витрати підлягають стягненню з відповідача.

    Стягнення аліментів проводиться з моменту фактичного звернення до суду з позовною заявою.

    Відповідно до п.1 ч.1 ст. 367 ЦПК України рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.

    Керуючись ст.174 ЦПК України, ст. 181,183 СК України, суд

            в и р і ш и в:

    Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, Куп»янського району, Харківської області, мешкаючого  за адресою: АДРЕСА_1, не працюючого , аліменти в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку на користь ОСОБА_1 на утримання  доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, до  її повноліття, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини  відповідного віку.

    Стягнення аліментів розпочати з 14 грудня 2010 року.

    Стягнути з ОСОБА_2  судові витрати - державне мито  на  користь держави - Ізюмське ВДК банк УДК у Харківській області код ОКПО -24134350, МФО-851011,  рр  № 31419537700012, код 22090100 в сумі  51 грн. 00 коп .

    Стягнути з ОСОБА_2   судові витрати  на інформаційно-технічне забезпечення   на користь держави  -Ізюмське УДК в Ізюмському районі м.Ізюм,  код ЄДРПОУ -24134350, МФО-851011,  рр  № 31214259700012, код 22050000 в сумі  120 грн. 00 коп.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі в 10 денний строк апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення

   

            Суддя -:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація