Справа № 2- 6350
2010 р.
РІШЕННЯ
Іменем України
21 грудня 2010 року.
Орджонікідзевський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого - судді Клименко А.М.,
при секретарі – Полікарпові Є.В.,
з участю позивача – ОСОБА_1,
відповідача – ОСОБА_2,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу до свого чоловіка – ОСОБА_2 посилаючись на те, що вони припинили шлюбні стосунки, оскільки відповідач зловживає спиртними напоями, застосовує до неї фізичне насильство, матеріально сім’ю не забезпечує, зраджує та обманює її.
В судовому засіданні позивач позов підтримав.
Відповідач позов визнав.
Вислухавши позивача, відповідача, вивчивши матеріали справи, оцінив надані сторонами докази суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Судом установлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Матеріалами справи встановлено, що сторони знаходяться в шлюбі, який було зареєстровано 24 листопада 2006 року. Шлюб у обох повторний. Від спільного життя подружжя має неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Під час спільного життя між подружжям виникали свари з різних питань, що привели до неприязні одне до одного, втрати любові та взаєморозуміння. Шлюбні стосунки подружжя не підтримують, разом не проживають, поновлювати їх не вважають за можливе. Ці обставини визнані відповідачем і відповідно до ст. 61 ЦПК доказування не потребують.
Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
При встановлених обставинах суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін, які мають істотне значення, тому шлюб між подружжям слід розірвати.
Відповідно до ст. ст. 160, 161 СК України місце проживання неповнолітньої дитини подружжя слід визначити за її фактичним місцем проживання, а саме – з її матір’ю.
Обов’язок сплатити державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАЦСу слід покласти на позивача та відповідача.
Відповідно до ст. ст. 10, 11, 209, 212, 214, 215, 224 - 226 ЦПК України, ст. ст. 110 – 112, 160, 161 Сімейного кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який було зареєстровано 24 листопада 2006 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Київського районного управління юстиції міста Харкова, а/з № 743.
Після розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_1 залишити без змін.
Стягнути з ОСОБА_2 25 грн. державного мита за реєстрацію розірвання шлюбу у органах РАЦСу.
Стягнути з ОСОБА_1 1 грн. державного мита на користь держави..
Визначити місце проживання неповнолітньої дитини: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, з його матір’ю – ОСОБА_1
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Харківської області через районний суд.
Суддя: