Судове рішення #12821091

Справа № 1-П-1

2010 р.                        

           

 

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

 “ 27 “ грудня 2010 року      Гайворонський районний суд Кіровоградської області у складі:

 головуючого судді Поліщука В.В.

 при секретарі Хмельовському О.М.

 з участю прокурора Фречки В.В.

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Гайвороні справу про обвинувачення

  ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженки с. Таужне Гайворонського району Кіровоградської області, українки, громадянки України, освіта вища, одружена, працює в Гайворонській лінійній СЕС головним лікарем, проживає в АДРЕСА_1, не судима

      у вчиненні злочину, передбаченого  ст. 320 ч. 1 КК України,

  В С Т А Н О В И В:  

      ОСОБА_1 звинувачується у порушенні встановлених правил обігу прекурсорів.

 Відповідно до наказу головного державного санітарного лікаря залізничного транспорту України № 8-К-ЦСАН від 17 лютого 2005 року ОСОБА_1 призначено на посаду головного державного санітарного лікаря Гайворонської лінійної дільниці на Одеській залізниці, в коло посадових обов’язків якої входить організація санітарно-епідеміологічного нагляду на відповідній території згідно з чинним законодавством України. ОСОБА_1 достовірно знаючи про те, що заклади охорони здоров’я здійснюють діяльність, пов’язану з обігом прекурсорів, включених до списку № 2 таблиці № 4 Переліку прекурсорів затверджених постановою Кабінету Міністрів України №770 від 06.05.2000 року, відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 року, з урахуванням особливостей визначених Законом України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, від 15.02.1995 року, за наявності в них ліцензії, на здійснення відповідних видів господарської діяльності, допустила порушення встановлених правил обігу прекурсорів.

Так 09 грудня 2008 року ОСОБА_1 не маючи ліцензії на провадження господарської діяльності пов’язаної з обігом прекурсорів, порушуючи встановлені правила обігу прекурсорів, які затверджені Постановою КМ України від 05 грудня 2007 року № 1387 «Про затвердження Порядку ліцензування діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», на підставі заявки № 01/841 від 08 грудня 2008 року на придбання реактивів, отримала від приватного підприємства «КУРГАН-ЦЕНТР», який розташований в м. Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 7, офіс № 302, згідно видаткової накладної № РН-001528 від 09 грудня 2008 року, 1,2 кг. соляної кислоти та 1,8 кг. сірчаної кислоти, які згідно із затвердженим Постановою КМ України № 770 від 06.05.2000 року переліком наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів таблиця 4 список №2 віднесені до прекурсорів, стосовно яких встановлюються заходи контролю, які в подальшому були доставлені в м. Гайворон та на протязі 2009 року на 8 місяців 2010 року були повністю використані Гайворонською лінійною санітарно-епідеміологічною станцією для виконання санітарно-гігієнічних досліджень.      

 Начальник СВ ЛВ на ст. Христинівка направив до суду кримінальну справу з постановою, погодженою Знам’янським транспортним прокурором, для вирішення питання про звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності згідно ст. 48 КК України.  

 Постанова мотивована тим, що на даний час Гайворонська лінійна санітарно-епідеміологічна станція будь-якої діяльності, пов’язаної з обігом прекурсорів, не здійснює. Крім цього, ОСОБА_1 раніше не судима, за місцем проживання та роботи характеризується з позитивної сторони, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває, вперше вчинила злочин середньої тяжкості, щиро покаялася у вчиненому, активно сприяла розкриттю злочину, перестала бути суспільно небезпечною       

 ОСОБА_1 проти закриття кримінальної справи не заперечує, вину свою визнала повністю, в скоєному щиро розкаюється.  

Прокурор Фречка В.В. дав висновок, що кримінальна справа підлягає закриттю.

 Справа підлягає закриттю, оскільки ОСОБА_1 вчинила злочин середньої тяжкості і вперше. Характеризується виключно позитивно. Щиро покаялася у вчиненому, перестала бути суспільно-небезпечною внаслідок зміни обстановки.  

      На підставі викладеного та керуючись ст. 48 КК України, ст.ст. 7, 244 ч. 1 п. 5, 248  КПК України,-  

П О С Т А Н О В И В :  

 Закрити кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за  ст. 320 ч. 1 КК України, оскільки вона перестала бути суспільно небезпечною у зв’язку із зміною обстановки.  

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 підписку про невиїзд з постійного місця проживання – відмінити.

 Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Кіровоградської області в строк 7 діб з моменту проголошення через Гайворонський районний суд.

       Суддя                                                                                                             Поліщук В.В.  

  

 

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація