Справа №3-598/2010р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 грудня 2010 року, м. Жовті Води
Суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області Хорошенко В.М., розглянувши справу про вчинення
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженкою м. Жовті Води Дніпропетровської області, громадянкою України, працюючою продавцем у приватного підприємця ОСОБА_2, проживаючою в АДРЕСА_1
адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 155-1 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ :
Згідно Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” розрахункові операції повинні здійснюватися через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, або із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок та з додержанням встановленого порядку їх ведення, з видачею відповідних платіжних квитанцій, платіжних чеків, жетонів тощо.
ОСОБА_1, виконуючи обов”язки продавця у приватного підприємця ОСОБА_2 і здійснюючи торгівлю у магазині „Шинок” розташованому по вул. 8 Березня, 12 у м. Жовті Води Дніпропетровської області, повинна додержуватися зазначених вимог закону, і забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів показникам за розрахунковими квитанціями у книзі обліку розрахункових операцій.
Однак продавець ОСОБА_1 29 вересня 2010 року протягом дня порушувала ці вимоги закону, за весь день видала лише одну квитанцію при купівлі пляшки пива, вартістю 3 грн. 85 коп., і при перевірці о 17 год. 30 хв. у неї була виявлена невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків показникам за розрахунковими квитанціями у книзі обліку розрахункових операцій на загальну суму 162 грн. 40 коп.
У своєму письмовому поясненні ОСОБА_1 визнала свою провину, допущені нею порушення правил розрахунків пояснює тим, що не встигала виписувати покупцям розрахункові квитанції.
Окрім цього її винність у вчиненні зазначеного вище правопорушення підтверджується письмовими доказами, зокрема – актом перевірки та описом наявної готівки на місці проведення розрахунків.
Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст. 155-1 КУпАП – порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Стягнення за вчинене правопорушення призначається з урахуванням усіх обставин справи, даних про особу правопорушника та ступінь її вини.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 221, 283, 287, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПОСТАНОВИВ :
За вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 155-1 КУАП накласти на ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 34 (тридцять чотири) грн.
Ця постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим і його представником або на неї може бути внесено протест прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтоводський міський суд.
Суддя: