Судове рішення #12820283

Справа № 2-4348 /2010 р  

РІШЕННЯ            

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ      

17 грудня 2010 року

 Керченський міський суд Автономної Республіки Крим у складі:

                                                         судді  -       Кухарського А.І.

при секретарі -       Коміссарової В.Ю.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Керчі цивільну справу за позовом                  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

      ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просить розірвати шлюб між ним і ОСОБА_2. Свої вимоги позивач мотивує тим, що 14.09.1996 року між нею і відповідачем був зареєстрований шлюб, від якого мають двох неповнолітніх дітей: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження. Сумісне життя з відповідачем не склалося, шлюбно–сімейні відносини припинені з червня 2007 року  і з цього часу вони мешкають окремо, сумісне господарство не ведуть. У зв’язку з тим, що вони втратили взаєморозуміння і повагу один до одного, стали чужими людьми, сім’я існує формально. Примирення між ними неможливе, майнових спорів вони не мають та неповнолітні діти  залишаються на  її вихованні.

Відповідач в судове засідання не з*явився, направив до суду заяву, у котрій просить справу розглянути у його відсутність, з позовом згоден.  

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню за такими підставами.

Як встановлено судом, 14.09.1996 року між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 був зареєстрований шлюб у міськЗАГС АР Крим, актовий запис № 689. Від шлюбу сторони мають двох неповнолітніх дітей: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Сумісне життя сторін не склалося, шлюбно–сімейні відносини припинені в червні 2007 року і з цього часу вони мешкають окремо, сумісне господарство не ведуть.  

Згідно: із статтею 104 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання; із статтею 112 СК України – суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, або інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.    

Суд вважає, що подальше спільне життя ОСОБА_1 і ОСОБА_2 і збереження шлюбу неможливе. Сторони мешкають окремо більше трьох років, майнових спорів, а також спорів по вихованню дітей не мають, у зв’язку із чим суд вважає, що шлюб необхідно розірвати.  

Також зважаючи на те, що позивачка у своїй заяві забажала після розірвання шлюбу іменуватися шлюбним прізвищем, суд вважає за можливе залишити останній прізвище ОСОБА_2.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 209,213-215, ЦПК України, ст.ст .  104, 112, 114  Сімейного Кодексу України,  суд –  

  В И Р І Ш И В:  

 Позов ОСОБА_1 – задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 14.09.1996 року у міськЗАГС АР Крим, актовий запис № 689.

Після розірвання шлюбу залишити за позивачкою її шлюбне прізвище - ОСОБА_2.

 Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду АР Крим через Керченський міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення, а особи, які брали участь у справі, але не були присутні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання  апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  

  Суддя                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація