Справа № 2-3396/2010 рік
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 грудня 2010 року Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді Середньої Н.Г.,
при секретарі Коваленко В.С.,
у відсутність позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2,
згідно ч. 2 ст. 197 ЦПК України без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою 03.12.2010 р., мотивуючи свої вимоги тим, що з 10.10.2009 року вона перебуває у шлюбі з відповідачем, зареєстрованому у Саксаганському відділі реєстрації актів цивільного стану Криворізького міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 493. Мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Відповідач проживає окремо, не надає їй матеріальної допомоги на утримання дитини, яка проживає з нею, угоди про добровільну сплату аліментів між ними не досягнуто, тому вона просить стягнути з відповідача аліменти на утримання сина у розмірі 1/4 частина від його заробітку, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
В судове засідання сторони не з’явились , позивач надала заяву, в якій просить її вимоги залишити без розгляду (а.с. 7 – заява).
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Згідно ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
За таких обставин, заявлені ОСОБА_1 вимоги щодо стягнення аліментів з ОСОБА_2 слід залишити без розгляду.
Керуючись ч. 1 ст. 207, 210 ЦПК, суд, -
В И Р І Ш И В:
позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом того ж стороку з дня отримання її копії.
Суддя