Справа № 2-3413/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м.Енергодар 24 грудня 2010 року
Енергодарський міський суд Запорізької області у складі:
головуючого – судді: Федоренка О.І.;
при секретарі: Черкашиній О.О.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем, який був зареєстрований 29 вересня 2007 року відділом РАЦС Енергодарського МУЮ Запорізької області, актовий запис № 385. У шлюбі вперше. Від шлюбу є неповнолітній син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. В позовній заяві позивач зазначила, що шлюбні відносини з відповідачем припинилися, між ними остаточно втрачено почуття поваги та любові, поновлення сімейних стосунків неможливо, у них зовсім різні погляди на сімейне життя. Дитина після розірвання шлюбу залишиться з позивачкою. Спорів майнового характеру між сторонами не існує. Після розірвання шлюбу позивач бажає повернути прізвище ОСОБА_1.
Сторони до суду не з’явилися, надавши заяви про розгляд справ за їх відсутністю. Позивачка позовні вимоги підтримує, просить їх задовольнити, відповідач проти задоволення позову не заперечує.
Як зазначено в п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» від 12.6.2009 року № 2 у разі визнання відповідачем позову, яке має бути безумовним, і якщо таке визнання не суперечить закону й не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб (не відповідача), суд ухвалює рішення про задоволення позову, обмежившись у мотивувальній частині рішення посиланням на визнання позову без з’ясування і дослідження інших доказів.
Частина 4 ст.174 ЦПК України, передбачає підставу для задоволення позовних вимог у випадку визнання їх відповідачем.
На підставі вищенаведеного суд вважає, що правовідносини між сторонами щодо розірвання шлюбу є безумовними, які не порушують права, свободи та інтереси інших осіб, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі у зв’язку з їх визнанням відповідачем без з’ясування і дослідження інших доказів.
Оскільки позивачка зазначила, що має намір після розірвання шлюбу змінити прізвище, суд вважає змінити їй прізвище на ОСОБА_1.
Керуючись п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» від 12.6.2009 року № 2, ст.ст.109,111,112 СК України, ст.ст.10,14,57-60,88,110,208,209,212-215, 218,294 ЦПК України,
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 29.8.2007 року відділом РАЦС Енергодарського МУЮ Запорізької області, актовий запис № 385.
Після розірвання шлюбу змінити позивачеві прізвище на ОСОБА_1.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти
днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя О.І.Федоренко