Судове рішення #12809631

  №2-1274

2010 року

                                             

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

         27 грудня 2010  року       Дубенський  міськрайонний  суд    Рівненської  області,

   в  особі  головуючої  судді          Лопухович А.О.,

   при  секретарі                                Крушняк О.С.,

розглянувши  у  відкритому попередньому судовому  засідання  в  місті  Дубно  справу  за  позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про  розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В :

                В обгрунтування  своїх  вимог,  позивач  посилається на те,  що з відповідачкою перебуває у шлюбі з 8 жовтня 2005 року, який зареєстрований Ратівецькою сільською радою Ужгородського району Закарпатської області, актовий запис №3. Від цього шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Їх шлюб виявився невдалим, вони виявилися людьми з зовсім  протилежними характерами з різними поглядами на життя. Інколи у них виникали непорозуміння та сварки. Вже більше 3 років не проживають разом. Він зустрічається з іншою жінкою і має намір створити сім»ю. шлюб існує лише формально, примирення неможливе. Спору про розподіл майна та місце проживання сина немає. Просить шлюб розірвати.

           У попередньому судовому засіданні позивач повністю підтримав свої позовні вимоги. Пояснив, що вони як сім»я вже не живуть 3 роки. Він фактично вже має іншу сім»ю. Просить задоволити позов, дитину залишити із матір»ю. Судові витрати залишити за ним і не стягувати із відповідачки.

На виконання окремого доручення відповідачка була допитана Ужгородським міськрайонний судом. Показала, що позовні вимоги визнає повністю, згідна на розірвання шлюбу. Свою явку в судові засідання не вважає обов»язковою, згідна на розірвання шлюбу у її відсутності. Погоджується із зазначеними у позові підставами і обґрунтуваннями. Просить залишити дитину проживати з нею.

 Виходячи з наведеного, суд  вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст..174 цього ж Кодексу. Згідно ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 8 жовтня 2005 року.   Мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. (а.с.5,6)

            Відповідно до ст.ст.111,112 СК України суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо   це не суперечить моральним засадам суспільства. …Постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

          Таким чином, визнання відповідачкою пред»явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб. Суд вважає, що мають місце всі підстави для розірвання шлюбу, оскільки його збереження суперечить інтересам обох сторін та їх малолітнього сина.

           Керуючись ст.ст.3,6,57,130,174,212,215 ЦПК України, ст.ст.110,111,112 СК України,   суд,-

                Р І Ш И В:

             Позов   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про  розірвання шлюбу - задоволити.

         Шлюб між  ОСОБА_1 та ОСОБА_2,  зареєстрований 8 жовтня 2005 року  Ратівецькою сільською радою Ужгородського району Закарпатської області, актовий запис №3  –  розірвати.

           Сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 – залишити із матір»ю.  

            Рішення  може  бути оскаржене до апеляційного суду Рівненської області через Дубенський міськрайонний суд у 10-ти денний строк.  

                     

                          Суддя: підпис  

                                 Вірно: суддя                              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація