Судове рішення #12804157

Справа № 5-179/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  24 грудня 2010 року

Берегівський районний суд Закарпатської області в особі головуючого Гецко Ю. Ю., при секретарі Адамчо К. С., з участю прокурора Микулець В. Ю., представника обласної психлікарні за дорученням – Овдійчук Є. В., розглянувши у відкритому судовому засіданню в м. Берегово справу за заявою головного лікаря Обласної психіатричної лікарні м. Берегово про продовження застосування примусових заходів медичного характеру відносно

ОСОБА_2

ІНФОРМАЦІЯ_1

мешканця АДРЕСА_1, громадянка України

встановив:

27 листопада 2008 року постановою Красногвардійського районного суду Дніпропетровської області, щодо ОСОБА_2 було застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із загальним наглядом.

14 грудня 2010 року головний лікар Обласної психіатричної лікарні м. Берегово звернулася в суд в порядку ст. 95 КК України про продовження застосування примусового заходу медичного характеру щодо ОСОБА_2, у вигляді лікування в психіатричній лікарні із звичайним наглядом.

Представник обласної психлікарні в судовому засіданні заяву підтримала і пояснила, що оскільки ОСОБА_2  виявляє ознаки розумової відсталості у вигляді шизофренії, параноїчної форми, безперервного перебігу та свого хворобливого стану потребує продовження примусових заходів медичного характеру – примусового лікування в психіатричній лікарні із звичайним наглядом.

Заслухавши пояснення представника обласної психлікарні та думку прокурора, який не заперечив проти задоволення заяви, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заяву слід задовольнити і продовжити застосування примусового заходу медичного характеру щодо ОСОБА_2 .

Так, згідно акту комісії лікарів – психіатрів, ОСОБА_2 виявляє ознаки виявляє ознаки розумової відсталості у вигляді олігофренії в ступені помірно вираженої дебільності, з вираженою емоційно-вольовою нестійкістю.

На підставі наведеного, керуючись ст . 95 КК України,

постановив:

Заяву задовольнити.

  Примусовий захід медичного характеру із звичайним наглядом щодо ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 – продовжити.

На постанову суду може бути подана апеляція через цей суд до апеляційного суду Закарпатської області протягом 15 діб з моменту її проголошення.

Суддя:                                                                                       Ю. Ю. Гецко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація