Судове рішення #12804084

Справа №  2 - 1263

                            2010 рік

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї НИ

                                                                                                               

26 жовтня 2010 року                                                      смт. Рожнятів

Рожнятівський  районний суд                                           Івано-Франківської області

 в складі:   головуючого судді                            Витвицького В.В.

 секретаря судового засідання                            Коваль В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Рожнятівському районі  про визнання неправомірними дій та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги, як дитині війни , -

ВСТАНОВИВ :

       сторони в судове засідання не з`явилися, позивач подав суду заяву про залишення його позовної заяви без розгляду, а тому суд приходить до висновку про можливість розгляду справи у відсутності сторін у порядку, визначеному ст. 197 ЦПК України.

Відповідно до п. 5 ст. 207 ЦПК України  суд залишає заяву без розгляду якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

    Керуючись ст. 207 п. 5   ЦПК України,  суд, -

УХ ВАЛИВ:

    позовну заяву ОСОБА_1 залишити без розгляду згідно поданої ним заяви.

Ухвала  може бути оскаржена до Апеляційного  суду  Івано-Франківської області через Рожнятівський районний шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її винесення.

Суддя :  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація