Судове рішення #12799614

   

                                                                                             Справа № 1-443/10

В И Р О К

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

20 грудня 2010 року . Червоноградський міський суд Львівської області в складі: головуючого - судді                                                                        Савуляка Р.В.

при секретарі                                                                                   Бицькій М.В.

за участю прокурора                                                                       Лофій Р.М.

адвоката                                                                                            ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Червонограді справу про обвинувачення: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Червонограда Львівської області, українця, громадянина України, з освітою  середньою, не працюючого, проживаючого по АДРЕСА_1 раніше судимого :

22 лютого 2008 року Червоноградським міським судом Львівської області за ч. 3 ст. 185 КК України на 3 (три) роки позбавлення волі  з іспитовим строком – 1 рік,

за ч.1 ст.309 КК України,-

                                                 В С Т А Н О В И В:

Підсудний ОСОБА_1 у невстановленому слідством місці та у невстановлений час в с. Бендюга Сокальського району Львівської області,  незаконно придбав марихуану, вагою 5,73 грам яка відноситься до особливо небезпечних наркотичних речовин, обіг яких заборонено, незаконно  зберігав її для подальшого особистого вживання без мети збуту.  

          В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину визнав повністю  та показав 27 жовтня 2010  року у вечірній час, він гуляв разом  із знайомими ОСОБА_3 ОСОБА_4. Із собою мав згорток марихуани, яку  хотів покурити. В той же час був затриманий працівниками міліції, які виявили та вилучили  наркотичну речовину.

            У вчиненому розкаюється.

             Із оголошених та оцінених судом показань свідка ОСОБА_5 встановлено, що 27 жовтня  2010 року близько 18 години він, по вул. Грушевського, навпроти будинку № 7 в м.Червонограді Львівської області, разом із начальником СБНОН Червоноградського МВ Відоцьким М.Б., з метою перевірки оперативної інформації щодо зберігання ОСОБА_1 наркотичної речовини підійшли до групи осіб, серед яких був і підсудний. Останній  викинув із рук згорток, у якому була наркотична речовина - марихуана.

Даний згорток було вилучено, після  чого були складені відповідні процесуальні документи ( а.с. 57-58).

Із письмових показань свідка ОСОБА_3, які оголошені в судовому засіданні та оцінені судом встановлено, що  він був запрошений в якості понятого,   у той час коли, 27 жовтня 2010 року,  близько 18 години,  по вул. Грушевського в м.Червонограді Львівської області працівниками міліції було виявлено та вилучено  згорток  з наркотичною речовиною , який було поміщено в поліетиленовий пакет і опечатано. Після чого був складений відповідний протокол , який він підписав ( а.с. 31-32).

             Аналогічні за змістом показання на попередньому слідстві дав свідок  ОСОБА_6., дані показання  оголошені в судовому засіданні та оцінені судом ( а.с. 25-26).

Крім того, винуватість підсудного  ОСОБА_1. доводиться :

- рапортом старшого опер уповноваженого СБНОН Червоноградського МВ ГУМВСУ у Львівської області Носенка С.В. про вилучення наркотичної речовини у ОСОБА_1  27 жовтня 2010 року ( а.с. 3);

- протоколом огляду місця події від 27 жовтня 2010 року, із якого слідує, що у ОСОБА_1 було виявлено та вилучено  подрібнену речовину рослинного походження – марихуану  (а.с.4);

- висновком судово-хімічної експертизи від 12 листопада 2010 року № 3/1627, якою встановлено, що  подрібнена речовина рослинного походження містить тетрагідроканнабінол і є канабісом ( марихуаною),  яка 27 жовтня 2010 року була виявлені та вилучені у ОСОБА_1.,  відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено. Маса канабісу (марихуани) в перерахунку на висушену речовину становить 5,73 грам (а.с. 18-19);

  Оцінюючи всі здобуті та перевірені по справі докази в їх сукупності суд вважає, що винуватість ОСОБА_1 у незаконному придбанні, та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту,  в судовому засіданні доведена повністю.

Дії підсудного суд кваліфікує за  ч.1  ст.309 КК України.

   Обираючи вид та міру покарання суд враховує тяжкість вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом”якшують покарання.

      Обставиною, що пом»якшує покарання для підсудного є щире каяття та активне сприяння  розкриттю злочину.

Разом з тим, суд враховує особу ОСОБА_1, що є особою молодого віку, раніше притягувався до кримінальної відповідальності, не працює і не навчається, а також те , що він добровільно пройшов курс лікування у Львівському обласному державному клінічному наркологічному диспансері  з приводу епізодичного вживання наркотичних .

Із врахуванням наведеного, суд вважає, що виправлення підсудного можливе без умов ізоляції  його від суспільства .

  Керуючись ст.323, 324 КПК України, суд,-                                                

   

                                                             З  А С У Д И В:

ОСОБА_1  визнати винним за  ч.1 ст. 309 КК України та призначити йому покарання  у вигляді штрафу – 900  (дев’ятсот ) гривень.

          Міру запобіжного  заходу ОСОБА_1 – підписку про невиїзд залишити без змін до вступу  вироку в законну силу.

  Речові докази по справі, а саме : марихуану, яку передано на зберігання в Господарський відділ ГУМВСУ у Львівській області  – знищити після вступу вироку в законну силу.

Стягнути з ОСОБА_1 в користь НДКЦ при ГУМВСУ у Львівській області  258 (двісті п»ятдесять вісім) гривень судових витрат за проведення  судово- хімічної експертизи.

   На вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Львівської області протягом 15 діб з моменту його оголошення.

 

 СУДДЯ

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація