Судове рішення #1279788
№ 2-o-39\07 p

2-o-39\07 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 квітня 2007 року. Новомиргородський районний суд

Кіровоградської області

в складі головуючого    -  Кваші В.І.,

при секретарі                                          -  Загородній Л.А.,

розглянувши  у  попередньому  судовому  засіданні  в  м.

Новомиргороді справу за заявою ОСОБА_1, про надання права на

шлюб.

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся в суд з заявою про надання йому права на шлюб з ОСОБА_2, посилаючись на те, що в 2006 році він став з останньою зустрічатися, а згодом підтримувати інтимні стосунки, в зв'язку з чим остання завагітніла і на даний час термін її вагітності складає 4 місяці. Маючи намір з ОСОБА_2, зареєструвати шлюб, вони в березні 2007 року звернулися з відповідною заявою в сільську раду, але в прийнятті зави йому відмовили, оскільки йому, що народився ІНФОРМАЦІЯ_1, на даний час не виповнилось 18 років.

В судовому засіданні заявник заяву підтримав і пяснив, що має намір одружитися з ОСОБА_2, так-як кохає її.

ОСОБА_2, особа, з якою бажає одружитись заяник, пояснила, що з літа 2006 року вони підтримували близькі стосунки і на даний час вона вагітна від нього,мають намір зареєструвати шлюб і спільно проживати в смт. Олександрівка.

ОСОБА_3, мати заявника, не заперечувала проти задоволення даної заяви , пояснивши , що достовірно знає про те, що її син минулого року зустрічається з ОСОБА_2, яка в даний час вагітна від нього і знає, що вони мають намір одружитися, вважає, що даний шлюб відповідає інтересам її сина.

Заслухавши заявника, зацікавлених осіб та обстеживши матеріали справи, суд вважає, що заяву слід задоволити з слідуючих підстав.

Відповідно до ст. 22 СК України шлюбний вік для жінки встановлюється у 17, а для чоловіка - у 18 років. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу.

Відповідно до ст. 23 СК України право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. За заявою особи, яка досягла 14 років, за рішенням суд їй може бути надано право

 

Таким чином відповідач зобов'язаний відшкодувати шкоду в розмірі заподіяного спричиненої шкоди.

Суд погоджується з розміром заподіяної шкоди, на який вказує позивач, оскільки він обчислений відповідно до вимог чинного законодавства і об'єктивно стверджується зібраними матеріалами справи. Заперечень з боку відповідача не викликало.

На підставі ст 27 ЗУ "Про електроенергетику" ст.ст. 526, 527, ЦК України керуючись ст.ст. 130, 174, 208, 212-215 ЦПК України суд,-

ВИРІШИВ:

Позов задоволити. Стягнути з ОСОБА_4, на користь "ВАТ кіровоградобленерго" в рахунок відшкодування шкоди спричиненої безобліковим викорстанням електроенергії 224 грн. 64 коп., 51 грн. витрат понесених позивачем на сплату державного мита, 30 грн. витрат на інформаціно-технічне забезпечення, а всього 305 грн. 64 коп..

Рішення може бути оскаржене апеляційному суду Кіровоградської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження до районного суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подання апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація