Справа 2о-82/10
Р І Ш Е Н Н Я
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
28 грудня 2010 року Троїцький районний суд Луганської області у складі:
головуючого по справі - судді Ляшенка М.А.,
при секретарі - Івановій Н.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в смт. Троїцьке цивільну справу за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про встановлення факту родинних відносин,-
В С Т А Н ОВ И В :
До Троїцького районного суду Луганської області звернулися заявники, які в обґрунтування заявлених вимог зазначили, що 29 грудня 1979 року, між ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_1, було укладено шлюб, який був зареєстрований у Новочервоненській сільській Раді Троїцького району Луганської області, після чого прізвище «ОСОБА_1», було змінено на «ОСОБА_1», про що було зроблено відповідний актовий запис за № 21, та видано свідоцтво про укладення шлюбу НОМЕР_3 від 29 грудня 1979 року.
На протязі спільного життя подружжя, народилися спільні діти: син - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_1 від 04 липня 1981 року, про що зроблено відповідний актовий запис за № 9, та донька – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_2 від 03 вересня 1988 р., про що зроблено відповідний актовий запис за № 11.
ІНФОРМАЦІЯ_5., у віці 58 років – ОСОБА_4 помер, і даний факт був зареєстрований Виконавчим комітетом Новочервоненської сільської Ради Троїцького району Луганської області, про що в Книзі реєстрації смертей – 24 листопада 2010 року зроблено відповідний актовий запис за № 20, та видано свідоцтво про смерть НОМЕР_4.
В свідоцтві про укладення шлюбу та в свідоцтвах про народження заявників, прізвище в теперішній час померлого ОСОБА_4, записано як «ОСОБА_4», а у вищезазначеному свідоцтві про смерть, його прізвище записали як «ОСОБА_5». Що відрізняється від прізвищ заявників, так як їхнє прізвище в усіх правовстановлюючих документах записано «ОСОБА_1» та «ОСОБА_4» відповідно.
В теперішній час, різниця в одну літеру в написанні прізвища ОСОБА_4, зазначеного в свідоцтві про смерть – є значною перепоною у встановленні факту родинних відносин заявників з ОСОБА_4
Встановлення факту родинних відносин між заявниками та ОСОБА_5 - для них має юридичне значення.
У судовому засіданні заявниця ОСОБА_1, наполягла на заявлених вимогах, та пояснила, що встановлення факту родинних відносин між нею та її чоловіком, для неї має юридичне значення, тому вона з метою захисту своїх прав та інтересів, звернулася до суду. Просить суд задовольнити заявлені вимоги.
У судовому засіданні заявниця ОСОБА_3, наполягла на заявлених вимогах, та пояснила, що встановлення факту родинних відносин між нею та її батьком, для неї має юридичне значення, тому вона з метою захисту своїх прав та інтересів, звернулася до суду. Просить суд встановити даний юридичний факт.
У судовому засіданні заявник ОСОБА_2, наполіг на заявлених вимогах, та пояснив, що встановлення факту родинних відносин між ним та його батьком, для нього має юридичне значення. Просить суд задовольнити заявлені вимоги.
Суд, вислухавши заявників, вивчивши матеріали справи, надані докази, дійшов до висновку, що подана заява підлягає задоволенню, так як вимоги заявлено обґрунтовано і їх підтверджено протягом слухання справи.
Керуючись ст.ст. 30,60, 256, 257,259 ЦПК України, -
В И Р І Ш И В :
Задовольнити заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про встановлення факту родинних відносин -задовольнити.
Встановити факт родинних відносин між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_5, померлим ІНФОРМАЦІЯ_5.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя