№ 6-14\07 р. УХВАЛА
20 квітня 2007 року м. Новомиргород
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області в складі :
головуючого судді Забуранного Р.А.
при секретарі Вороні Т.П.
за участю державного виконавця Ільченка P.M., стягувача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Новомиргороді подання відділу державної виконавчої служби в Новомиргородському районі щодо оголошення в розшук боржника я.,-
ВСТАНОВИВ:
До суду з поданням звернувся державний виконавець відділу державної виконавчої служби в Новомиргородському районі Ільченка P.M., з поданням погодженим з начальником вказаного відділу державної виконавчої служби про оголошення в розшук боржника ОСОБА_2, вказавши , що на виконанні у Новомиргородському районному відділі державної виконавчої служби знаходиться виконавчий лист № 2-718 від 02.12.1997 року виданий Новомиргородським районним судом Кіровоградської області про стягнення з ОСОБА_2, на користь ОСОБА_1, аліментів на утримання дітей у розмірі 1\3 всіх видів заробітку. Проте боржник аліментів не сплачує, станом на 01.04.2007 року заборгованість по вказаним виплатам складає 961,31 гривень.
У відповідності до акту державного виконавця від 29.03.2007року боржник в м. Н., Кіровоградської області за останньою адресою не проживає, а майно на яке можливо звернути стягнення - відсутнє.
Державний виконавець в судовому засіданні підтримав подання та просить суд винести ухвалу у відповідності до якої оголосити в розшук боржника.
Стягувач ОСОБА_1, в судовому засіданні підтримав подання та прсив його задовольнити, вказавши що з часу винисення рішення суду боржниця аліментів не сплачувала та місце перебування її йому не відоме.
Оповіщена у встановленому порядку про час і місце розгляду справи боржниця у судове засідання не з'явилася , про причини неявки суд не повідомила , письмових заперечень проти подання не надіслала. За таких обставин суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності боржниці, оскільки її неявка не перешкоджає розглядові подання.
Ознайомившись із вказаним поданням та доданими документами, суд вважає за необхідне задовольнити його із таких міркувань.
У відповідності до ч. 1 ст. 42 Закону України "Про виконавче провадження" у разі відсутності відомостей про місце проживання (знаходження ) боржника за виконавчими документами про стягнення аліментів , державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника.
Згідно з ч. 1 ст. 37 5 ЦПК України розшук боржника оголошується за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування)боржника чи місцем знаходження його майна , або за місцем проживання (перебування) стягувача.
У судовому засіданні з достовірністю встановлено, що останнім відомим місцем проживання ОСОБА_2, являється АДРЕСА_1. На момент розгляду подання місце перебування боржниці невідоме, що підтверджується актом державного виконавця від 27.03.2007 року у відповідності до якого боржник АДРЕСА_1 не проживає, а майно на яке можливо звернути стягнення - відсутнє.
Керуючись ст. 42 Закону України "Про виконавче провадження" ст. 375 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Оголосити розшук боржника ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженки с. Ж., Ш., району Ц., області Казахстан.
Направити ухвалу для здійснення розшуку боржника начальникові Новомиргородського РВ УМВС України в Кіровоградській області.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.