справа №3-5017 2009 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 травня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Іваненко Ю.Г., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Голосіївського ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1,
уродженця Молдови,
працюючого: АТП „Київські каштани", директор,
проживаючого: АДРЕСА_1 -
за ст. 188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
Так, відповідно до протоколу серії АГ №656776, 13.04.2009 року о 08 год. 30 хв., ОСОБА_1, не виконав припис від 16.02.2009 року щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосується забезпечення безпеки дорожнього руху.
Згідно положень ст. 188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення: невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, -
тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дослідивши матеріали адміністративної справи та вислухавши пояснення ОСОБА_1, суд приходить до висновків, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, оскільки згідно матеріалів адміністративної справи, які надані до суду не надано достатніх доказів у підтвердження вини ОСОБА_1, а також в протоколі не зазначено місце вчинення адміністративного правопорушення, а тому провадження по справі слід закрити на підставі п.1 ст. 247 КпАП України.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 188-28, 247, 283-285 КпАП України, -
постановив:
Провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_1 за ст. 188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення - закрити, у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.
Провадження по справі закрити.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.