Судове рішення #12793547

                                                                                                                            Справа 3-3032\10

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

24 грудня  2010 р.

   

          Суддя Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Литвиненко В.П., розглянувши матеріал, який надійшов з Красноперекопської ОДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку Ташкентської області, приватного підприємця,  проживаючу за адресою: АДРЕСА_1,

за ст. 155-1 ч.1 КУпАП

В С Т А Н О В И В :

          При перевірці  24.11.2010 року об 11-20 годин у магазині, який розташовано за адресою: АР Крим, м.Красноперекопськ, вул.Первушина буд.2, приватним підприємцем ОСОБА_1 проведено розрахункову операцію при продажу 2 пляшок пива «Золота бочка»  за ціною 05,20 грн. за одну пляшку, на загальну суму 10,40 грн. без використання УРО; не забезпечена відповідність сум готівкових коштів на місті проведення розрахунків  на суму (різниця) 173,35 грн., що є порушенням п. 1, 2, 13 ст.3 Закони України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» № 1776-III від 01.06.2000 р.

          Правопорушник у судове засідання не з’явилась, повідомлена належним чином. У відповідності до ст. 268 КУпАП присутність особи, яка вчинила правопорушення, передбачене ст.155-1 ч. 1 КУпАП, не є обов’язковою.

          Дослідивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 вбачається  склад правопорушення, передбачений ст.155-1 ч.1 КУпАП, як порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг.

          Підстав для звільнення від адміністративної відповідальності не вбачаю.

          Керуючись ст.ст. 155-1 ч.1, 283,284 п.1 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

            ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч.1 КУпАП та накласти на неї стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 грн. р/р № 31116106700020 код бюджетної класифікації доходів 21081100 ОКПО 34740735 МФО 824026 банк одержувача – УДК в АРК м. Сімферополь держбюджет м.Красноперекопськ.

            На постанову може бути подана апеляція або внесений протест прокурора до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня її винесення через Красноперекопський міськрайонний суд АР Крим.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація