Справа № 3-1115/2010 рік
П О С Т А Н О В А
Іменем України
25 листопада 2010 року м. Тернівка
Суддя Тернівського міського суду Дніпропетровської області Жмайло Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Тернівського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Астрахань, гр.-на України, працюючого КП «ТЖКП», двірником, який проживає в АДРЕСА_1,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 10.11.2010 р. о 10-00 г. в другому під’їзді буд. 24 по вул. Курська м. Тернівка, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння безпідставно ображав брудною лайкою гр. ОСОБА_2, на зауваження не руагував, чим скоїв правопорушення передбачене ст. 173 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав повністю, щиро розкаявся та пояснив суду, що дійсно 10.11.2010 р. о 10-00 г. в другому під’їзді буд. 24 по вул. Курська м. Тернівка, ображав брудною лайкою гр. ОСОБА_2, так як був в стані алкогольного сп’яніння.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 39100646 від 15.11.2010 року, заявою потерпілою та його поясненнями.
На підставі викладеного, прихожу до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена, його умисні дії, що виразилися у вчиненні дрібного хуліганства, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, правильно кваліфіковані за ст. 173 КУпАП.
З урахуванням характеру правопорушення, особи правопорушника, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн.
Керуючись ст. ст. 173, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, у вигляді штрафу в дохід держави у розмірі 51 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Тернівський міський суд шляхом подачі апеляційної скарги або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя
Постанова набрала чинності __________________ року та може бути пред'явлена до виконання в строк до ______________________ року.
Суддя
- Номер: 3-1115/2010
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1115/2010
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Жмайло Наталія Василівна
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.09.2010
- Дата етапу: 12.10.2010