2-4960/10
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви у зв’язку з
невиконанням ухвали про залишення позову без руху
15 листопада 2010 року м. Сімферополь
Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Корогодіна О.Е. розглянув позовну заяву Дочірнього підприємства «Бескід» до Залізничного відділу Державної виконавчої служби Сімферопольського міського управління юстиції, треті особи ОСОБА_2, Управління Державної автомобільної інспекції Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономної Республіки Крим про виключення рухомого майна з акту опису та арешту,
ВСТАНОВИВ:
Позивач Дочірнє підприємство «Бескід» звернулося до суду з позовом до Залізничного відділу Державної виконавчої служби Сімферопольського міського управління юстиції, треті особи ОСОБА_2, Управління Державної автомобільної інспекції Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономної Республіки Крим про виключення рухомого майна з акту опису та арешту.
Пред’явлена заява ухвалою суду від 08 жовтня 2010 року була залишена без руху, за наступними підставами.
Відсутність зазначених відомостей у заяві Дочірнього підприємства «Бескід», тобто чіткого визначення правового статусу позивача позбавляє суд дійти висновку про наявність достатньо обґрунтованих підстав для вирішення питання про подальший рух по позовній заяві.
Згідно з ч. 1 ст. 2 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» - відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
Згідно ч. 1 ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» - дія вищезазначеного закону поширюється на державну реєстрацію всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, а також фізичних осіб – підприємців.
Згідно ч. 3 ст. 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» - установчі документи (статут) юридичної особи повинні містити відомості, передбачені законом.
Згідно ч. 5 ст. 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» - установчі документи юридичної особи, а також зміни до них, викладаються письмово, підписуються засновниками (учасниками). Підписи засновників (учасників) або уповноважених осіб на установчих документах повинні бути нотаріально посвідчені.
В порушення вищевказаного закону, позивач надав суду витяг зі статуту, який не належно оформлений.
Для усунення цих недоліків судом був встановлений строк до 05 листопада 2010 року.
Представник ДП «Бєскід» ОСОБА_4 03 листопада 2010 року подала до суду клопотання про усунення недоліків та додала до цього клопотання статут дочірнього підприємства «Бєскід», який не належно оформлений, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
Таким чином, суд вважає, що недоліки, яки вказані в ухвалі Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 08 жовтня 2010 року позивачем не усунуті, у зв’язку з чим вважає за необхідне, визнати цю позовну заяву неподаною та має бути повернута позивачеві.
На підставі вищевказаного, та керуючись ст. 121 України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Дочірнього підприємства «Бескід» до Залізничного відділу Державної виконавчої служби Сімферопольського міського управління юстиції, треті особи ОСОБА_2, Управління Державної автомобільної інспекції Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономної Республіки Крим про виключення рухомого майна з акту опису та арешту - визнати неподаною та повернути позивачеві.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: