Судове рішення #12776798

                                                П О С Т А Н О В А                                  3-4237

19 листопада 2010 року                                 м. Жмеринка

Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області  Заярний А.М. , розглянувши матеріали, які  надійшли від   Жмеринського РВУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності              ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого,  мешканця  АДРЕСА_1,  за  ст.173 КУпАП,

В С Т А Н О В И В:

19 листопада 2010 року о 09 год. 30 хв. ОСОБА_1, знаходячись на вулиці Гавришко м. Жмеринка, в громадському місці висловлювався нецензурною лайкою, вів себе зухвало, на зауваження громадян не реагував, чим порушив громадський порядок і спокій громадян. При цьому був затриманий працівниками міліції, які склали відповідний протокол.

Вину у вчиненому визнав.

Вбачаючи у діях ОСОБА_1 ознаки порушення ст.173 КУпАП, враховуючи, що за місцем проживання він характеризується з негативної сторони,   керуючись ст.ст.173, 221, 252, 284 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В:

 ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1   притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного арешту строком на 3 (три) доби.

     Строк відраховувати з 10 години 00 хвилин  19 лютого 2010  року.

               Постанова  набирає  законної  сили  з   моменту  її  оголошення.

               Постанова  може бути  оскаржена правопорушником  або  на  неї  може бути  внесено протест прокурора протягом десяти  днів  з дня її винесення до  Апеляційного  суду  Вінницької  області через  Жмеринський  міськрайонний  суд.

               СУДДЯ:               (підпис)    

Копія вірна:

суддя Жмеринського міськрайонного суду         А.М. Заярний

Секретар:          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація