К-2.19
Справа № 2а-3529/2010р.
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
20 грудня 2010 року Суддя Євпаторійського міського суду АР Крим Шилова О.М., розглянувши адміністративну позивну заяву ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим про відновлення трудового стажу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Управління пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим про відновлення трудового стажу.
Заява подана і оформлена відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України.
Заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, заява відповідає вимогам, встановленим ст. 106 КАС Україні.
Заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, позовна заява підсудна Євпаторійському місцевому суду, у відповідності з Кодексом Адміністративного судочинства України.
Підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративної справі не має.
Суд на підставі ч.1 ст.52 КАС України дійшов висновку про необхідність залучення до участі у справі в якості співвідповідача Управління Пенсійного Фонду України в АР Крим.
Керуючись ст. ст. 52, 107 КАС України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Євпаторії АР Крим про відновлення трудового стажу.
Залучити до участі у справі в якості співвідповідача Управління Пенсійного Фонду України в АР Крим.
Призначити розгляд справи в попереднє судовому засіданні яке відбудеться 27 грудня 2010 р. о 14.30 год. в приміщенні Євпаторійського міського суду за адресою: АР Крим, м. Євпаторія, вул. Революції,41.
Повідомити про час та місце розгляду справи всіх учасників процесу.
Роз’яснити особам, що беруть участь у справі, права та обов’язки, передбачені ст. ст. 49, 51 КАС України, зокрема обов’язок добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки, дотримуватись порядку судового засіданні, підкорюючись розпорядженням головуючого.
А також право: - знати про час дату і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення яки ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів:
- знайомитися з матеріалами справи;
- заявляти клопотання та відводи;
- давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
- подавати докази брати участь у дослідженні доказів;
- висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
- подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
- знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
- робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
- оскаржувати судові рішення у частині, що стосуються їхніх інтересів;
- користуватися іншими правами, наданим цим Кодексом;
- за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Позивач також має право: змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову в будь-який час до закінчення судового розгляду (в тому числі в суді апеляційної чи касаційної інстанції).
Відповідач має право визнати позов повністю або частково, подати заперечення проти позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ О.М.ШИЛОВА