Судове рішення #12763905

                                                   

                                                    Справа № 2–н-3584/2010  

УХВАЛА

02 грудня 2010 року

Суддя Керченського міського  суду АР Крим – Кіт М.В., розглянувши заяву Кримського республіканського підприємства «Виробниче підприємство водопровідно – каналізаційного господарства м. Керчі» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за водокористування та за водовідведення з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 , ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6,

 

ВСТАНОВИВ:

КРП «ВПВКГ м. Керчі» звернулось до суду з заявою про видачу  судового наказу про стягнення солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 , ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 заборгованості за водокористування та за водовідведення.

Розглянувши надані матеріали, перевіривши результати отриманої судом інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання боржників, прихожу до висновку про необхідність відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

    Згідно отриманої інформації за відомостями адресно-довідкового бюро ВГІРФО КМУ ГУ МВС України в АР Крим ОСОБА_4 та ОСОБА_6  зареєстрованими у м. Керчі не значаться, що є підставою для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

    Відповідно до ч. 6 ст. 100 ЦПК України, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу у разі, якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи – боржника.

              Керуючись ч. 6 ст. 100, ст. 101 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відмовити  у прийнятті заяви Кримського республіканського підприємства «Виробниче підприємство водопровідно – каналізаційного господарства м. Керчі» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за водокористування та за водовідведення з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 , ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6.

 Роз’яснити Кримському республіканському підприємству «Виробниче підприємство водопровідно – каналізаційного господарства м. Керчі»  їх право на звернення з вимогами до суду у позовному порядку.

    Ухвала  суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Апеляційна скарга на ухвалу  суду подається протягом п’яті днів з дня отримання її копії.

Суддя     (підпис)         Кіт М.В.

Копія вірна: суддя -

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація